IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D16B 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,8 km
 
1.   Vera Drobot Russia  RUS  8:13:00   38:52  
2.   Natalia Malyukova Russia  RUS  8:26:00   39:56  
3.   Emma Halla-aho Himangan Urheilijat  FIN  8:48:00   42:05  
4.   Alisa Arkhipova Russia  RUS  8:38:00   42:26  
5.   Ella Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  8:52:00   43:26  
6.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat  FIN  8:04:00   44:17  
7.   Julia Kurenkova Russia  RUS  8:46:00   44:59  
8.   Sohvi Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  8:02:00   45:12  
9.   Margarita Bakustina Russia  RUS  8:05:00   45:59  
10.   Nadezda Zagorodneva Russia  RUS  8:15:00   47:13  
11.   Daria Svechikhina Russia  RUS  8:34:00   47:19  
12.   Anna Breton USA  USA  8:14:00   48:02  
13.   Iida Lähteenmäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  8:18:00   48:04  
14.   Elina Breton USA  USA  8:54:00   48:52  
15.   Isabella Paganus Lynx  FIN  8:55:00   49:21  
16.   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  8:56:00   50:05  
17.   Erika Kaustinen Himangan Urheilijat  FIN  8:24:00   50:10  
18.   Henna Turpiainen Hyvinkään Rasti  FIN  8:10:00   50:22  
19.   Pihla Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  8:59:00   50:24  
20.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit  FIN  8:40:00   50:31  
21.   Nea Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  8:57:00   50:35  
22.   Vilma Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  8:32:00   51:24  
23.   Anna Skobeleva Russia  RUS  8:36:00   51:34  
24.   Anna Petrova Russia  RUS  8:49:00   51:54  
25.   Emilia Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  8:53:00   52:03  
26.   Iiris Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  8:01:00   52:39  
27.   Ella Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  8:37:00   53:15  
28.   Anni Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  8:35:00   53:35  
29.   Vilja Jokipii Rasti-Jussit  FIN  8:33:00   53:37  
30.   Jutta Pulkkinen Iisu  FIN  8:47:00   53:46  
31.   Milka Mattila RasTiimi  FIN  8:45:00   53:47  
32.   Anni-Kaisa Salomaa Navi  FIN  8:50:00   53:51  
33.   Noora Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  8:58:00   54:25  
34.   Jenny Vehkalahti Ikaalisten Nouseve-Voima  FIN  9:02:00   55:34  
35.   Jill Stephens Ireland  IRL  8:20:00   56:08  
36.   Essi Karjalainen SK Pohjantähti  FIN  8:19:00   56:45  
37.   Maria Niemi Kajaanin Suunnistajat  FIN  8:31:00   57:37  
38.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  8:41:00   58:32  
39.   Ksenya Lisyutkina Russia  RUS  8:03:00   59:49  
40.   Laura Hölttä Hyvinkään Rasti  FIN  8:42:00   1:00:33  
41.   Nanu Itkonen Suunta Jyväskylä  FIN  8:25:00   1:03:24  
42.   Emma Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  8:43:00   1:03:55  
43.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  8:22:00   1:04:19  
44.   Kia Lehtimäki Hiisirasti  FIN  8:11:00   1:05:17  
45.   Moona Komulainen Kuhmon Peurat  FIN  8:39:00   1:05:39  
46.   Riina Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  8:21:00   1:07:32  
47.   Enni-Maria Peltola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  8:17:00   1:08:00  
48.   Oona Huhtela Pudasjärven Urheilijat  FIN  8:29:00   1:16:29  
49.   Tiia Impiö Vesaisen Pojat  FIN  8:09:00   1:17:36  
50.   Kamila Ibrayev Kazakhstan  KAZ  8:08:00   1:19:47  
51.   Ida Snickars Solf IK  FIN  8:28:00   1:20:35  
52.   Fanny Vuoti RasTiimi  FIN  8:06:00   1:32:52  
53.   Lena Kleymenova Russia  RUS  8:51:00   1:39:27  
   Greta Juutinen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  8:00:00   ei läht.  
   Venla Nurmi Rastiketut  FIN  8:16:00   ei läht.  
   Anni Peltola Lapuan Virkiä  FIN  8:23:00   keskeytti  
   Petra Pienimäki Rastiketut  FIN  8:30:00   ei läht.  
   Ella Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  8:44:00   hylätty  
   Ekaterina Jakovleva IF Sibbo-Vargarna  RUS  9:01:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English