IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D12TR

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
6303Heidi AlitaloOulunsalon VasamaFIN15:24:0011:56:0015:40:008:25:00   154135
6304Jenni AntikainenKajaanin SuunnistajatFIN15:55:0011:03:0014:53:009:32:00   155115
6305Emilia AutioKarkki-RastiFIN16:29:0011:43:0015:13:008:05:00   161839
6306Anna CalderaraLynxFIN15:17:0011:54:0015:00:009:00:00   153046
6307Liza DereviankoRussiaRUS15:29:0011:34:0015:09:009:25:00   193753
6308Ekaterina EkatovaRussiaRUS15:35:0012:08:0014:29:009:20:00   193754
6309Anni HaaranenIlomantsin UrheilijatFIN15:53:0011:21:0015:02:009:17:00   182414
6310Eevi HeijariVehkalahden VeikotFIN16:23:0011:49:0015:03:008:09:00   190924
6311Suvi HeikkiläLynxFIN15:30:0011:35:0015:32:008:49:00   142334
6312Julianna HeikkinenHiidenkiertäjätFIN15:51:0011:17:0015:07:009:11:00   135338
6313Eevi HeiskanenHelsingin SuunnistajatFIN16:09:0011:31:0015:31:008:12:00   179605
6314Hanne HiloLynxFIN15:20:0012:26:0015:06:008:26:00   51738
6315Iida HolappaVesaisen PojatFIN15:11:0012:12:0015:41:008:15:00   48696
6316Peppiina HolmViitasaaren SuuntaFIN15:27:0012:09:0014:41:009:09:00   97919
6317Maria HoskariRastiketutFIN15:38:0011:00:0015:21:009:13:00   147435
6318Riina HyvönenRasTiimiFIN 12:15:0014:11:009:18:00   111293
6319Milja HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN15:47:0012:19:0014:19:008:53:00   192013
6320Kiia HänninenLahden Suunnistajat-37FIN15:54:0012:14:0015:29:008:01:00   172965
6321Henriikka HölsöYlistaron Kilpa-VeljetFIN15:39:0012:27:0014:30:008:39:00   117528
6322Malin IvarsIF FemmanFIN16:31:0011:46:0014:22:008:41:00   177790
6323Tuuli JokipiiRasti-JussitFIN16:30:0011:24:0015:05:008:16:00   146132
6324Tuulia JussinmäkiHalsuan ToivoFIN15:56:0011:10:0015:28:008:47:00   132443
6325Matilda JuutilainenSK VuoksiFIN16:15:0011:45:0014:24:009:06:00   156062
6326Kaisa KaartinenAngelniemen AnkkuriFIN16:20:0011:53:0014:14:008:44:00   45044
6327Sanni KaukuaHaukiputaan HeittoFIN16:10:0011:12:0015:36:008:18:00   178385
6328Veera KemppainenHollolan Urheilijat -46FIN16:12:0011:39:0014:25:009:19:00   188582
6329Reetta KetolaKooveeFIN15:45:0011:26:0015:27:008:46:00   182525
6330Siiri KeurulainenRasti E4FIN  14:36:009:26:00   47476
6331Emmi KiljunenRastivarsatFIN15:58:0011:55:0014:27:009:16:00   173488
6332Jutta KinnunenOlavin RastiFIN15:32:0012:31:0014:55:008:14:00   179706
6333Elena KonstariJämsän Retki-VeikotFIN15:50:0011:58:0015:30:008:10:00   46288
6334Minea KorhonenMäntsälän UrheilijatFIN16:06:0012:33:0014:08:008:33:00   152959
6335Olya KozyrevaRussiaRUS16:07:0012:32:0014:38:008:00:00   194697
6336Nastya KudrinaRussiaRUS16:39:0011:36:0014:16:008:55:00   194699
6337Alisa KulmalaRajamäen RykmenttiFIN15:09:0012:00:0014:51:009:28:00   58047
6338Elli KuoppalaTarpian SuuntaFIN15:18:0012:06:0014:50:009:15:00   156609
6339Anna KurhinenRastivarsatFIN16:38:0011:52:0014:09:008:36:00   141693
6340Anna KurikkalaKalajoen JunkkaritFIN15:14:0011:48:0015:39:008:43:00   182749
6341Anna KäkiKuovolan SuunnistajatFIN16:13:0011:32:0015:34:008:08:00   161425
6342Nea KytäjäHiidenkiertäjätFIN15:43:0012:02:0015:37:008:07:00   193773
6343Milla KärkkäinenMäntsälän UrheilijatFIN15:22:0012:04:0015:38:008:21:00   137785
6344Iida LaineKokkolan SuunnistajatFIN16:05:0011:15:0015:35:008:23:00   146084
6345Liina LaitamäkiHämeenlinnan TarmoFIN16:25:0011:20:0014:33:008:56:00   152835
6346Tara LammiKauhavan WisaFIN16:24:0011:06:0014:49:008:54:00   191438
6347Essi LappiEspoon SuuntaFIN16:17:0011:08:0014:46:009:05:00   175562
6348Alisa LaskujärviRasti-LukkoFIN15:28:0012:18:0015:08:008:24:00   194601
6349Matilda LatvalaTuusulan Voima-VeikotFIN15:31:0012:07:0015:25:008:31:00   182876
6350Eeda LehmusvuoriLahden Suunnistajat-37FIN16:28:0011:25:0015:01:008:22:00   190898
6351Veera LeinonenSavon RastiFIN15:57:0011:11:0015:22:008:52:00   174793
6352Riikka LiljaSuunta JyväskyläFIN16:22:0011:23:0015:04:008:30:00   154610
6353Elli LiukkoEnonkosken UrheilijatFIN15:15:0012:10:0014:45:009:21:00   84593
6354Iina LoukusaIisuFIN15:42:0011:29:0015:24:008:38:00   179817
6355Mia LuescherSwitzerlandSUI16:33:0011:07:0014:43:008:50:00   152427
6356Lotta LuukkonenKouvolan SuunnistajatFIN16:04:0012:25:0014:20:008:32:00   144527
6357Maria MeskinaRussiaRUS16:41:0012:13:0014:10:008:19:00   194604
6358Aino OjalaUlvilan UraFIN15:49:0011:04:0015:18:009:04:00   188649
6359Lumimaaria OjalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:37:0011:14:0015:33:008:58:00   154650
6360Emilia PietikäinenPihkaniskatFIN15:12:0011:59:0014:48:009:29:00   153361
6361Anna PinkhasovichRussiaRUS15:40:0011:18:0015:16:009:14:00   194806
6362Noora PohtolaYlistaron Kilpa-VeljetFIN15:41:0012:24:0014:26:008:45:00   128897
6363Roosa PohtolaYlistaron Kilpa-VeljetFIN16:36:0011:41:0014:57:008:11:00   128891
6364Nea PussinenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN15:13:0012:16:0014:40:009:02:00   43379
6365Elisa ReijonenOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:16:0011:44:0014:18:009:07:00   154589
6366Nea RonkainenKoskelankylän RientoFIN16:32:0011:57:0014:31:008:27:00   150478
6367Anna RuokolaRasti-JussitFIN15:34:0012:29:0014:21:008:57:00   41633
6368Milla RuokonenLappeen RientoFIN16:02:0011:13:0014:44:009:22:00   126749
6369Elviira RuuskaOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:19:0011:02:0015:17:008:34:00   75339
6370Esteri RuuskaOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:14:0011:47:0015:26:008:06:00   177175
6371Emma SankeloSK PohjantähtiFIN16:35:0012:11:0014:13:008:28:00   169452
6372Anna SavilahtiHelsingin SuunnistajatFIN15:23:0011:33:0015:19:009:08:00   154863
6373Ella SiironenKokkolan SuunnistajatFIN15:25:0012:01:0014:42:009:23:00   161484
6374Taija SirviöYlläksen RastiFIN15:21:0012:21:0014:35:008:51:00   146087
6375Hilla SivillSuunta JyväskyläFIN16:08:0012:20:0014:32:008:13:00   156361
6376Tia-Maria TikkanenKajaanin SuunnistajatFIN15:26:0012:23:0015:14:008:17:00   168310
6377Venla TiljanderHyvinkään RastiFIN15:36:0012:22:0015:20:008:02:00   148713
6378Saara TuomistoMS ParmaFIN16:00:0011:38:0014:15:009:33:00   51324
6379Eveliina TurunenKauhajoen KarhuFIN16:26:0011:16:0014:52:008:37:00   161464
6380Nea PääkkönenOunasvaaran hiihtoseuraFIN15:48:0012:28:0014:17:008:42:00   95156
6381Eva KäkiKouvolan SuunnistjatFIN16:27:0011:19:0014:34:008:48:00   161437
6388Erja VaskivuoriKauhajoen KarhuFIN16:34:0011:09:0014:59:008:35:00   179658
6389Katariina VehkalaSiikaisten SisuFIN15:33:0011:28:0014:54:009:30:00   50520
6390Venla VenetjokiKokkolan SuunnistajatFIN15:59:0011:01:0014:58:009:03:00   186801
6391Aino VepsäHollolan Urheilijat -46FIN16:18:0011:37:0014:28:009:01:00   152782
6392Arina VoronovaRussiaRUS15:52:0012:30:0014:12:008:40:00   194488
6393Viona VäisänenRajamäen RykmenttiFIN15:16:0011:51:0015:11:009:10:00   159496
6394Maija VäätäjäRastiPiikkiöFIN16:37:0012:05:0014:39:008:04:00   183996
6395Ronja YlihärsiläAlahärmän KisaFIN 11:05:0014:47:009:31:00   189665
6396Emma Ylä-OijalaKeravan UrheilijatFIN16:21:0011:30:0014:56:008:20:00   146457
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English