IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuu Orienteering Week, Kuntosuunnistus / Open courses Day 4 13.7.2013

C-lyhyt

Smart Follow

        Starting time Finish
2,7 km
 
1.   Mats Höglund IK Falken    10:57:47   28:07  
2.   Simo-Atte Somppi     10:25:54   31:47  
3.   Lasse Kohvakka SaRa    8:05:45   32:05  
4.   Viivi Virtanen     9:31:01   35:25  
5.   Seppo Tamminen Pihkan    9:18:07   36:21  
6.   Mikko Malinen LHR    8:52:11   36:28  
7.   Kauri Huuhtanen RaVi    8:08:52   36:43  
8.   Anna-Mari Heiskanen SonPa    9:12:16   36:46  
9.   Erkki Santapakka KäTa    9:09:22   36:53  
10.   Päivi Rintala Teuvan Rivakka    8:36:30   37:07  
11.   Ulla Klemettinen S-JKL    10:29:31   37:15  
12.   Arja Kallio KeU    8:38:04   37:36  
13.   Anne Lahdelma KärkKV    9:06:31   38:11  
14.   Helena Sallila HS    9:58:42   38:20  
15.   Jaakko Päivike RaPi    8:40:57   38:48  
16.   Konsta Kärkkäinen Ohkolan eka    8:15:05   38:59  
17.   Tarja Tittonen Eräpirkat    9:29:57   39:00  
18.   Jukka Simanainen JuJä    8:48:14   39:36  
19.   Anna Elovaara-Salmi HS    11:24:31   40:06  
20.   Niko-Petter Pakkinen YKV    10:33:08   40:07  
21.   Ritva Mäki-Mantila-Pasanen Ra-Ju    8:01:23   40:22  
22.   Jaana Klinga LS-37    8:00:58   40:25  
23.   Marja-Liisa Pirttinen KORTJV    10:02:58   40:27  
24.   Charlotta Sillman SV    9:35:08   40:42  
25.   Kristiina Lehtosaari HaHe    9:10:51   41:26  
26.   Tanja Hirvonen Ylöjärvi    9:03:01   41:39  
27.   Rami Eura MS Parma    8:13:49   41:47  
28.   Reeta-Mari Eura MS Parma    8:13:44   41:50  
29.   Kate Rantala KaRa    10:50:25   41:55  
30.   Jenni Lappi Essu    9:02:47   42:01  
31.   Sirpa Komulainen     10:42:55   42:03  
32.   Tonya Zoytheva Lytkarino K2    10:27:35   42:06  
33.   Irma Hyvärinen TuS    8:42:58   42:11  
34.   Iida Lilleberg KHS    8:58:51   42:22  
35.   Hanna Sipiläinen S-JKI    9:26:49   42:24  
36.   Minna Hartikainen-Portti LapSu    9:44:37   42:27  
37.   Helmi Lilleberg KHS    8:58:50   42:39  
38.   Outi Hannila LänRa    10:03:26   42:49  
39.   Leena Korhonen RasTiimi    9:11:34   42:55  
40.   Heli Häkli     9:51:17   43:12  
41.   Ella Toivonen     9:52:31   43:15  
42.   Paula Espo KS    8:08:16   43:24  
43.   Eemeli Tusa     10:00:30   43:30  
44.   Dana Belakova Ziemelkurzeme OK    9:41:46   43:32  
45.   Päivi Paasi     9:51:34   43:39  
46.   Elina Kuittinen ProSuomi    11:05:03   43:40  
47.   Ari Lehikoinen Essu    9:57:46   43:57  
48.   Mari Salomäki Keravan Urheilijat  FIN  9:15:54   44:21  
49.   Jyrki Isolahteenmäki     8:39:11   44:26  
50.   Seppo Kohvakka SaRa    8:00:40   44:35  
51.   Jaakko Peltonen LapVi    8:04:30   44:45  
52.   Anastasiia Lesehik Kuzmolovo 110%    8:52:36   44:51  
53.   Päivi Saukkonen Pihkaniskat    9:23:50   45:01  
54.   Mirva Ståhl HyRa    9:43:10   45:05  
55.   Miina Meurman     10:55:49   45:14  
56.   Päivi Turkki ORa    8:55:46   45:19  
57.   Juhani Vuorimaa TurSa    8:06:57   45:23  
58.   Aapo Tepsa LAVE    8:20:27   45:37  
59.   Tiina Ukonmaanaho YNM    10:32:12   46:06  
60.   Seppo Säkkinen PaltU    8:06:34   46:12  
61.   Sari Lotvonen SalRe    8:42:14   46:35  
62.   Pauli Savolainen     8:02:11   46:37  
63.   Visherskya Nastya Belye nochi    9:41:15   46:56  
64.   Samuel Kvist IF Femman    9:45:09   47:16  
65.   Hanna Laavainen MS Parma    8:00:34   47:23  
65.   Salla Maijala     9:50:37   47:23  
67.   Hanna Immonen OSVA    8:05:29   48:13  
68.   Keijo Rantala KaRa    9:54:03   48:15  
69.   Merja Högnäsbacka PoRa    9:39:38   48:17  
70.   Mauno Manninen     10:09:44   48:20  
71.   Maija Mehto RR    8:16:54   48:52  
72.   Outi Savisaari TP    10:48:18   49:15  
73.   Johanna Välimaa OrPo    10:05:58   49:21  
74.   Juuso Saaranen Ky-Ra    10:47:40   49:57  
75.   Lotta Junttola LaiVe    8:54:09   50:02  
75.   Aino Grekula Salre    10:52:17   50:02  
77.   Pekka Oja TP    10:47:57   50:03  
78.   Eeva-Kaarina Lonka VeVe    8:42:03   50:17  
79.   Pyry Eskelinen YlämPy    10:22:12   50:31  
80.   Veera Eskelinen YlämPy    10:22:01   50:33  
81.   Sami Halla-Aho SomEsa    9:58:45   50:34  
82.   Kirsi Haanpää     8:58:57   50:40  
83.   Katariina Varis KoskRi    9:54:41   50:44  
84.   Kristiina Eskelinen YlämPy    10:22:11   50:55  
85.   Pertti Sainio KeU    9:27:53   50:57  
86.   Riitta Winberg IisVi    8:14:53   51:07  
87.   Jarkko Huru LapSu    9:34:55   51:26  
88.   Raina Valleala Brahe    9:33:29   51:32  
89.   Eila Simanainen JUJÄ    8:48:28   51:49  
90.   Marjo Nuuttila KauKa    8:07:37   52:08  
91.   Eija Tani     9:51:04   52:16  
92.   Edd Grahn Nok    8:22:59   52:18  
92.   Maria Öörni-Miettunen Iisu    10:43:15   52:18  
94.   Saule Ibrayev   KAZ  8:00:26   52:34  
95.   Heimo Sillanpää HyRa    9:10:51   52:35  
96.   Ritva Mikkilä NiVu    8:15:55   52:41  
97.   Kirsti Sivill UurU    9:48:29   52:58  
98.   Kiia Koivusalo ILU    9:08:57   53:14  
99.   Satu Rajamäki YKV    9:47:48   54:00  
100.   Marika Lappi     8:22:19   54:10  
100.   Mirjami ja Salla Uusihonko Honkajoen Urheilijat    8:58:03   54:10  
102.   Nina Tanskanen     9:24:35   54:25  
103.   Hanna Rousku MS Parma    8:01:29   54:43  
104.   Heikki Mattila IiSu    8:02:49   54:57  
105.   Elli Kumara SievSi    9:04:57   55:12  
106.   Ina Simader Askö Henndorf    10:06:49   55:21  
107.   Helena Raatikainen Rasti E4    9:05:15   55:28  
108.   Tiina Koski PyA    10:41:49   55:29  
109.   Sirpa Tilja LapVe    8:11:27   55:45  
110.   Annika Orre YlivK    10:39:18   55:46  
111.   Maire Tervo LapVe    8:11:22   55:49  
112.   Niina Pyykkönen Ylivieskan Kuula    10:39:10   55:54  
113.   Ann Koistinen NaTe    8:11:35   56:07  
114.   Erika Lindroos     8:38:09   56:19  
115.   Anna Salmi KuortKu    9:21:48   56:22  
115.   Marja Koski KooVee    9:53:59   56:22  
117.   Venla Reponen KaSu    10:16:13   56:49  
118.   Nelly Järvinen     10:40:21   57:01  
119.   Jouko Reponen KaSu    10:16:23   57:09  
120.   Marja Virkkula SK Pohjantähti    10:03:35   57:42  
121.   Elias Reponen     10:16:07   57:53  
122.   Ella Santapakka HimU    10:47:27   57:58  
123.   Sofia Toivonen RaTU    9:15:44   58:01  
124.   Katri Toivonen RaTU    9:15:40   58:06  
125.   Tapani Jääoja PR    10:30:05   58:25  
126.   Maxim Kudrin     8:03:08   58:41  
127.   Marja Suutarinen ViRus    9:11:17   58:46  
128.   Seppo Ojanen SKS    8:49:31   58:53  
129.   Marja Kämä OH    9:44:07   59:12  
130.   Oskari Jakobsson TVV    8:37:39   59:13  
131.   Hilkka Laine   FIN  8:07:07   59:16  
132.   Emil Jakobsson TVV    8:37:24   59:34  
132.   Juha Venesmäki LLL    9:22:14   59:34  
134.   Kirsti Vuorinen HLT    8:11:11   59:54  
135.   Petri Saari LLL    9:22:23   1:00:08  
136.   Christiane Deubel     8:41:04   1:00:11  
137.   Tomi Saari LLL    9:22:19   1:00:15  
138.   Oili Juutila     10:05:54   1:00:24  
139.   Eevi Nisula Kristina    8:07:00   1:00:34  
140.   Pirjo Rahikkala     9:13:40   1:00:41  
141.   Liisa Lehikoinen Essu    8:21:44   1:00:45  
141.   Alexander Wyss OLK Fricktal    10:08:14   1:00:45  
143.   Anu Kaltiainen YV-Kuula    10:27:15   1:00:58  
144.   Minna Aaltio VAHA    8:52:26   1:02:05  
145.   Elli Kivelä Paimion Rasti  FIN  8:59:32   1:02:12  
146.   Laila Savolainen     10:08:18   1:02:32  
147.   Irma Lario Ra-Va    8:50:31   1:02:38  
148.   Sirpa Latvala AA    10:00:46   1:02:56  
149.   Sisko Nevala Rasti-Nokia  FIN  10:34:19   1:03:05  
150.   Hanna-Mari Koivukoski     10:37:00   1:03:30  
151.   Rauni Ikonen Si-Se    10:56:07   1:03:44  
152.   Eero Vuorinen LHR    8:51:18   1:03:58  
153.   Elena Shakirova     8:01:59   1:04:25  
154.   Eeva-Liisa Hanhela HAHE    8:00:20   1:04:27  
155.   Seija Kokkonen     8:22:30   1:05:10  
156.   Hannele Tolppa Kärkölän Kisa-Veikot  FIN  8:37:51   1:05:11  
157.   Tarja Karamo     9:55:03   1:05:31  
158.   Raija Kuula     9:54:59   1:05:36  
159.   Kauri Litja RaVi    8:00:14   1:05:54  
160.   Heidi Tupala YKV    10:19:49   1:06:51  
161.   Riitta Lukkarinen SK Pohjantähti    9:34:21   1:06:52  
162.   Heli Jurvakainen S-JKL    8:28:10   1:07:42  
163.   Anja Mielikäinen KanSu    8:56:18   1:07:44  
164.   Leena Penttinen SoJy    8:54:11   1:07:58  
165.   Marja-Leena Nuuttila HU-46    9:50:56   1:08:00  
166.   Tuula Vilminko SiSe    8:33:07   1:08:02  
167.   Kirsi Heinonen Vantaa    10:10:48   1:08:52  
168.   Irina Fedorova     8:59:57   1:09:42  
169.   Eija Juko-Liimatainen Sapu    8:06:48   1:10:49  
170.   Jari Japola JoKu    8:22:53   1:11:06  
171.   Einen Katamac     8:20:49   1:11:11  
172.   Leena Vanhatalo Yllra    9:52:24   1:11:25  
173.   Reijo Seppänen     8:24:27   1:11:49  
174.   Kai Österman     9:23:43   1:12:00  
175.   Päivi Sundholm KauKa    10:30:00   1:12:04  
176.   Lea Seppänen   FIN  8:24:33   1:12:19  
177.   Pirkko Antikainen VetU    9:16:03   1:12:57  
178.   Kirsten Kershaw     9:22:07   1:13:47  
179.   Tuula Österman     9:23:50   1:14:33  
180.   Fikret Gubukcu Turkey Gelisin GSK    10:14:41   1:14:44  
181.   Ella Haavisto TuS    8:23:33   1:14:54  
182.   Tuula Jarva     9:04:50   1:14:57  
183.   Santeri Alavillamo     10:02:23   1:15:48  
184.   Riitia Ylihärsilä TeuRi    9:20:43   1:15:59  
185.   Aino Kauppila     9:37:42   1:16:31  
186.   Maija Heiskanen     9:33:25   1:16:50  
187.   Natalia Perevedentseva Foton    8:04:17   1:17:24  
188.   Pirjo Giltig     9:27:13   1:17:35  
189.   Trish Strat QOC    10:01:54   1:17:45  
190.   Julian Autio     9:35:55   1:18:16  
191.   Elena Karpenkova Customs Sankt-Peterburg    9:31:04   1:18:48  
192.   Pentti Niemelä OH    8:03:53   1:18:55  
193.   Juuko & Minna Lyyluoma     8:10:31   1:20:20  
194.   Ulla Tuohimäki RasKu    8:55:29   1:20:29  
195.   Maija-Liisa Saksa TeuRi    8:10:25   1:20:58  
196.   Arto ja Iida Pöppönen YlläksenRa    9:59:31   1:21:28  
197.   Juhani Sippola     9:54:33   1:21:46  
198.   Maryna Suzdablova     9:13:55   1:27:17  
199.   Liisa Kuisma SomEsa    9:13:30   1:30:56  
200.   Riitta Lehtola     9:37:50   1:33:31  
201.   Emma Näpänkangas SK Pohjantähti    8:55:52   1:36:39  
202.   Eija Tervaoja Hausi    9:21:39   1:48:28  
203.   Eeva-Riitta Niemi Essu    10:40:00   1:50:33  
204.   Matias Penttinen SoJy    8:54:24   1:50:58  
205.   Outi Kemppainen MU    8:46:44   1:55:24  
206.   Nina Siltanen TuS       22:03:38  
207.   Ira Kantelinen        22:17:17  
   Harri Tienhaara HaHe       DNS  
   Pekka Vapa YllRa       DNS  
   Netta ja Kaisa Varonen LeSi       DNS  
   Reino Elomaa        DNS  
   Vuokko Kunnela JRV       DNS  
   Kristiina Kairamo HIKI       DNS  
   Hanna-Mari Luukkonen Kouvolan Suunnistajat  FIN     DNS  
   Jürg Schneiter Olg Bern       DNS  
   Simo Säkkinen PaltU       DNS  
   Saini Kyllönen KuPe       DNS  
   Tanja Aalto   FIN     DNS  
   Anki Holmberg Järla Sweden       DNS  
   Heikki Hyvönen        DNS  
   Pinja Keski-Ojala YlivKuula       DNS  
   Katariina Ruutala IiSvi       DNS  
   Sari Ruutala IisVi       DNS  
   Anni Tertsunen Järvenpää       DNS  
   Jesse Ojanen SKS       DNS  
   Heidi Paananen        DNS  
   Kiira Karvonen Lynx       DNS  
   Sari Ylipulli VaaSu       DNS  
   Pekka Laine HPV       DNS  
   Jukka Anttila        DNS  
   Unna Ulmanen        DNS  
   Ella Hilska Kara       DNS  
   Veikko Vähäsöyrinki RasTiimi       DNS  
   Eeva-Liisa Eskola        DNS  
   Christer Öhman Malax       DNS  
   Virve Lepistö HauSi       DNS  
   Anita Rämö KR       DNS  
   Toivo Kilponen KoSu       DNS  
   Konsta Keski-Ojala YlivKuula       DNS  
   Sinikka Keski-Kasari Jalja       DNS  
   Marianne Nyman Pihkan       DNS  
   Ulla Pietilä        DNS  
   Emilia Kärkkäinen        DNS  
   Mohsin Ali        DNS  
   Irmeli Valtiala Eksu       DNS  
   Maisa Pöllänen        DNS  
   Sanna-Mari Peittinen KaJu       DNS  
   Tuomas Ahola Kangasala SK       DNS  
   Ulla Rautiainen Vihtavuoren Pamaus       DNS  
   Aada Pajula Kangasala SK       DNS  
   Kaija Heittola Rasku       DNS  
   Laura Korhonen        DNS  
   Noora Salo PR       DNS  
   Tanja Salo HS       DNS  
   Juuso Valta JRV       DNS  
   Anita Näsi Ra-Ju       DNS  
   Heli Lempiäinen        DNS  
   Essi Lautamäki HLS       DNS  
   Hannele Törmänen        DNS  
   Liisa Lilja Ra-Ju       DNS  
   Tiina Valonen Ka-Ra       DNS  
   Noora Lindberg SomEsa       DNS  
   Laura Lindberg SomeronEsa       DNS  
   Ellamari Ojala Ullv.Ura       DNS  
   Eija Askeli        DNS  
   Iia Vuorenpää Raha       DNS  
   Leena Sinisammal JRV       DNS  
   Annika Tikkanen LamSä       DNS  
   Eeva-Maria Fränti YKV       DNS  
   Raisa Mäkäräinen KajKu       DNS  
   Sinikka Viberg TuS       DNS  
   Jani Manderbacka        DNS  
   Jaakko Päivikki RaPi       DNS  
   Ritva Immonen Hanka       DNS  
   Kaija Salonpää OuHu       DNS  
   Taniya Yurchenko Lytkarino K-2       DNS  
   Natalya Lashkova Belie Nochi       DNS  
   Aleksandra Krivova Lytkariko K-2       DNS  
   Alisa Soldatova BB-Russia       DNS  
   Riitta Vainio        DNS  
   Tiina Pääkkönen KiimU       DNS  
   Sari Similä        DNS  
   Moona Huttunen KooVee       DNS  
   Ritva Laukkanen        DNS  
   Kirsi Haanpää        DNS  
   Pirjo Sipola S2000       DNS  
   Marja-Liisa Tuomisto TP       DNS  
   Sylvi Numminen        DNS  
   Anne Palokoski        DNS  
   Aino Nurmiainen        DNS  
   Petteri Aikio KEV       DNS  
   Tuija Parkkisenniemi VetU       DNS  
   Eeva Lehtola-Hirvonen        DNS  
   Taina Lonka SK-Vuoksi       DNS  
   Seija Ojala MettäPöllööt       DNS  
   Ritva Nurminen SuSu       DNS  
   Alena Klimentyev        DNS  
   Siiri Yijälä        DNS  
   Patrik Pietiläinen PeRa       DNS  
   Markku Huumarsalo Keihäs       DNS  
   Helena Viholainen        DNS  
   Helmi Koistinen NATE       DNS  
   Tuula Paavola TY       DNS  
   Milla Laurikkala        DNS  
   Jonne Isrikki Sapu       DNS  
   Tuulia Väkeväinen        DNS  
   Anne Hirvikallio LuuRa       DNS  
   Anu Salokangas Esak       DNS  
   Pihla Huumarsalo Kalvolan Keihäs       DNS  
   Mikko Korpi PoRa       DNS  
   Kaapo Lindgren KauWi       DNS  
   Helena Liuha IPR       DNS  
   Pirjo Lehtinen SAPU       DNS  
   Kirsti Lievonen SalRe       DNS  
   Maxim Kudrin Lytkarino K2       DNS  
   Terhi Siren MuSu       DNS  
   Heli Katajamäki        DNS  
   Tapani Haapakoski        DNS  
   Juuso Lindgren KauWi       DNS  
   Juho Kumara SievSi       DNS  
   Minna Kurhinen RAVA       DNS  
   Ari Soininen        DNS  
   Annukka Pääkkönen KIIMU       DNS  
   Tiina Reinikka-Järvinen AR       DNS  
   Tiina Syrjä        DNS  
   Jani Leppänen Keukis       DNS  
   Esko Kallio        DNS  
   Minna Tiainen Antt U       DNS  
   Emmi Välke        DNS  
   Esko Turunen KauKa       DNS  
   Heikki Kariniemi PeRa       DNS  
   Christer Öhman Malax       DNS  
   Soile Honkanen KaJu       DNS  
   Katariina Niinimäki LaihLu       DNS  
   Kirsti Laitinen        DNS  
   Pia Bergström OK Kristina       DNS  
   Eija Wallenius KaRa       DNS  
   Jacqueline Antoine        DNS  
   Minna Oikarinen VaRa       DNS  
   Leena Kunnas KaukaanLyly       DNS  
   Arja Lindroth KaRa       DNS  
   Erja Maukonen        DNS  
   Ismo Kokko        DNS  
   Alpo Kinnunen RasTiimi       DNS  
   Eveliina Kulmala RR       DNS  
   Mikko Maukonen        DNS  
   Johanna Nelimarkka AA       DNS  
   Satu Parkkila PudU       DNS  
   Essi Ruuskanen MU       DNS  
   Anne Ilkko        DNS  
   Maria Isolahti        DNS  
   Juhani Perämäki Liippakvartetti/YKV       DNS  
   Riitta Aumo Kalvolan keihäs       DNS  
   Markku Huumarsalo Kalvolan Keihäs       DNS  
   Maria Kujanpää Lynx       DNS  
   Jarmo Hämäläinen KoS       DNS  
   Kaija Kallio-Könnö Kau-ka       DNS  
   Vilho Koski YKV       DNS  
   Tommi Pohtola YKV       DNS  
   Eva Kallio Kalvolan keihäs       DNS  
   Maarit Qvist KoskRi       DNS  
   Maija-Liisa Kamila LaihLu       DNS  
   Raili Juvonen LaihLu       DNS  
   Janne Paloniemi SalRe       DNS  
   Aino Paloniemi SalRe       DNS  
   Kati Haarala SalRe       DNS  
   Tiina Hukkanen        DNS  
   Joona Harju YK       DNS  
   Jouni Harju YK       DNS  
   Eija Ylikoski TP       DNS  
   Katariina Roininen HS       DNS  
   Kristiina Karelo        DNS  
   Marko Oikarinen VaRa       DNS  
   Juuso Kinnunen MU       DNS  
   Matti Koski KooVee       DNS  
   Laura Isokääntä KaJu       DNS  
   Pertti Välikangas TEKLI       DNS  
   Rauno Pyykkönen SoumRa       DNS  
   Karri Svetloff        DNS  
   Antti-Olavi Rytky HaU       DNS  
   Luukas Nieminen HyRa       DNS  
   Tiina Pengerkoski HyRa       DNS  
   Liisa Ketola        DNS  
   Pentti Jytilä RR       DNS  
   Jukka Anttila        DNS  
   Tarja Huhtela PudU       DNS  
   Samuli Makilä Raska       DNS  
   Hannele Kuusisto        DNS  
   Ilkka Mäkilä Rastikarhut       DNS  
   Suvi Mäkilä KanSu       DNS  
   Mette Soininen        DNS  
   Vappu Kääriä KYS       DNS  
   Antti Kuhmonen RautU       DNS  
   Riitta Jaakola PudU       DNS  
   Miska Kuusikko SalRe       DNS  
   Kaija Hirvikorpi        DNS  
   Karlis Kilups Ziemelkurzeme OK       DNS  
   Alisa Nieminen        DNS  
   Jouka Mäkelä KaSu       DNS  
   Leena Turtinen ORA       DNS  
   Minna Turtiainen ORA       DNS  
   Erika Nieminen HyRa       DNS  
   Meri-Maija Lahdelma KärKKU       DNS  
   Elmeri Alavillamo        DNS  
   Miina Jääskeläinen        DNS  
   Evliina Kulmala RR       DNS  
   Anneli Manninen SuomRa       DNS  
   Annika Orre Ylivieskan Kuula       DNS  
   Paula Lammi SalRe       DNS  
   Tero Heikkilä        DNS  
   Ulla Ragnarsson OK Skogshjort       DNS  
   Pinja Tolonen SaRa       DNS  
   Sirje Pihl        DNS  
   Aino Borgenström HyRa       DNS  
   Eva Isaksson OK Skogshjortarna       DNS  
   Kukka-Maaria Aranko        DNS  
   Lauri-Emil Pajula SK Kangasala       DNS  
   Outi Jumisko        DNS  
   Sanna Kuukkanen        DNS  
   Miika Teini RA-LU       DNS  
   Anita Somppi LaihLu       DNS  
   Henri Savolainen KS       DNS  
   Janita Savolainen KS       DNS  
   Tarja Korpela Rasti 88    8:07:48   DNF  
   Kristian Repo RaPi    8:40:43   DQ  
   Marko Mäkinen MuKi    8:59:59   DNF  
   Jari Teeriaho RasTiimi    9:08:18   DNF  
   Liisa Koivisto UlvUra    9:14:52   DQ  
   Simo Vainio PudU    9:15:40   DQ  
   Kirsi Lehtonen HauSi    9:32:16   DQ  
   Karin Wassmer OLG Suhr    9:59:54   DQ  
   Maurit Biskop KoS    10:10:17   DQ  
   Aleksandra Krivova Lytkario K2    10:23:56   DQ  
   Evgeni Kouznetsov Customs Sankt-Peterburg    10:25:39   DNF  
   Tuomas Meurman     10:55:42   DQ  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English