IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H9RR

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
5650Tatu AaltonenLynxFIN15:57:0011:42:0015:21:008:08:00   190880
5651Oskari AirilaKeravan UrheilijatFIN16:17:0011:35:0014:27:008:34:00   158333
5652Henri ArvelaLahden Suunnistajat-37FIN15:54:0012:02:0014:33:008:35:00   166840
5653Viktor AsklöfLynxFIN16:20:0011:39:0014:28:008:32:00   152283
5654Yurii DmitrievskiiRussiaRUS16:21:0011:03:0014:57:008:39:00   158887
5655Jesper DonnerOK77FIN15:53:0011:47:0014:38:008:45:00   191133
5656Juuso EkolaAlahärmän KisaFIN16:09:0011:48:0014:32:008:31:00   181706
5657Aapo GranqvistLahden Suunnistajat-37FIN16:29:0011:30:0014:44:008:17:00   125731
5658Eino GretschelKajaanin SuunnistajatFIN15:28:0011:15:0015:30:008:48:00   180623
5659Leo HaanpääPaimion RastiFIN15:48:0011:13:0015:06:008:52:00   148689
5660Ilmo HaikonenUlvilan UraFIN16:00:00      156086
5661Iiro HauhiaRasti-JussitFIN16:25:0011:27:0015:04:008:03:00   182521
5662Atte HimiläKarkki-RastiFIN15:35:0011:22:0015:25:008:41:00   142496
5663Sampo HuostilaLammin SäkiäFIN15:32:0011:25:0015:17:008:51:00   169089
5664Juho HurstiEspoon SuuntaFIN15:30:0011:46:0015:19:008:33:00   169578
5665Kalle HuttunenOlavin RastiFIN15:49:0011:58:0015:12:008:13:00   46484
5666Samu HänninenLahden Suunnistajat-37FIN15:47:0011:45:0015:27:008:02:00   173169
5667Herman HöglundIK FalkenFIN16:19:0011:40:0014:52:008:07:00   180674
5668Ville IsoniemiAkilles OKFIN16:01:0011:55:0014:37:008:29:00   126922
5669Emil JacobssonTuusulan Voima-VeikotFIN16:18:0011:37:0014:35:00    191477
5670Pietari JussinmäkiHalsuan ToivoFIN15:27:0011:41:0014:55:009:03:00   152064
5671Karo KantolaLahden Suunnistajat-37FIN16:26:0011:19:0015:18:008:00:00   43907
5672Luukas KareloEspoon SuuntaFIN16:31:0011:08:0015:03:008:22:00   179478
5673Simo KlemettinenSuunta JyväskyläFIN16:04:0011:00:0014:59:009:04:00   183505
5674Eetu KorhonenHyvinkään RastiFIN15:51:0011:57:0015:13:008:10:00   175719
5675Aaro KoskinenTampereen PyrintöFIN16:28:0011:32:0014:53:008:11:00   166772
5676Flavian KosterSwitzerlandSUI15:29:0012:01:0015:01:008:30:00   179018
5677Samuel KurhinenRastivarsatFIN15:31:0011:54:0014:48:008:46:00   161447
5678Miska KuusikkoSaloisten ReipasFIN15:44:0011:53:0015:09:008:21:00   190424
5679Elias LehtonenUlvilan UraFIN16:14:0011:11:0014:41:008:47:00   90245
5680Tuomas LeinamoKalvolan KeihäsFIN16:11:0011:18:0014:31:008:58:00   177729
5681Iikka LeiniöPihkaniskatFIN16:27:0011:09:0015:14:008:23:00   161664
5682Otto LiuhaItä-Päijänteen RastiFIN16:13:0011:28:0014:42:008:19:00   190030
5683Joona LohelaYlikiimingin NuijamiehetFIN15:46:0011:51:0015:16:008:18:00   166842
5684Elias LönnströmOK OrientFIN15:36:0011:59:0014:47:008:43:00   133160
5685Vinski MalinenNaviFIN16:06:0011:56:00     168104
5686Ivan ModlyyRussiaRUS15:50:0011:34:0015:24:008:16:00   179081
5687Veeti MähönenTampereen PyrintöFIN16:12:0011:02:0014:40:009:02:00   177796
5688Markus MäättänenEspoon SuuntaFIN15:40:0011:16:0015:07:009:00:00   161871
5689Aatu NiskanenVehkalahden VeikotFIN16:22:0011:26:0015:02:008:05:00   412932
5690Aapo NurmiRastiketutFIN15:59:0011:49:0015:05:008:09:00   179870
5691Hannes NurminenJämsän Retki-VeikotFIN16:30:0011:31:0014:43:008:15:00   183501
5692Jirka OjaKalajoen JunkkaritFIN15:33:0011:14:0015:20:008:56:00   48312
5693Urho OjalaKouvolan SuunnistajatFIN15:45:0012:04:0014:29:008:44:00   161431
5694Valtteri PaalanenItä-Päijänteen RastiFIN15:56:0011:01:0015:29:008:38:00   159172
5695Elias PelkonenMäntsälän UrheilijatFIN16:08:0011:23:0014:36:008:50:00   57259
5696Tuomas PeltolaKeuruun KisailijatFIN16:10:0011:17:0015:23:008:12:00   157724
5697Daniel RautioEspoon SuuntaFIN15:42:0011:33:0015:26:008:25:00   159067
5698Karri RuutalaIisalmen VisaFIN15:52:0011:36:0015:28:008:01:00   117345
5699Atte SaarimäkiRastiketutFIN 11:07:0015:00:008:37:00   191671
5700Jaakko SalomäkiKeravan UrheilijatFIN 11:04:0015:22:008:40:00   181917
5701Petrus TasaKaakon RastiFIN15:43:0011:29:0014:58:008:53:00   152678
5702Eetu TujunenKuopion SuunnistajatFIN16:23:0011:10:0015:08:008:24:00   59416
5703Matias MärsynahoPuolangen RyhtiFIN15:38:0011:52:0015:15:008:27:00   159138
5704Sampo MäkinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:05:0011:12:0014:51:008:49:00   159718
5705Lucas HansénOK BotniaFIN15:55:0012:03:0014:30:008:36:00   161874
5706Otso HeikkinenSotkamon JymyFIN16:07:0011:24:0014:34:008:55:00   183208
5709Petr VolkovRussiaRUS15:39:0011:38:0014:50:008:59:00   152229
5710Antti VäkeväinenLynxFIN16:16:0011:44:0014:54:008:04:00   153821
5711Totte VälkkiKooveeFIN15:34:0011:20:0015:11:009:01:00   144234
5712Riku YlihärsiläAlahärmän KisaFIN 11:05:0015:10:008:26:00   189668
5713Roni YlihärsiläAlahärmän KisaFIN 12:00:0014:56:008:06:00   189651
5714Dima YurchenkoRussiaRUS15:37:0011:43:0014:46:008:54:00   178872
Form of the results:
Suomi  Svenska  English