IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H65AL

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
3606Kaj AhlbäckPargas IFFIN16:46:0012:21:0015:32:008:24:00   485488
3607Timo AlasuvantoKalajoen JunkkaritFIN17:05:0011:58:0015:14:008:42:00   48152
3608Jouko AndelinLahden TaimiFIN17:30:0011:34:0015:59:008:11:00   190142
3609Bror-Erik CederlöfOK77FIN17:07:0012:10:0015:10:008:39:00   183007
3610Onni ErvastiPerämeren RastiFIN17:00:0012:27:0015:24:008:03:00   411006
3611Peter GysinSwitzerlandSUI17:08:0011:02:0015:47:009:07:00   70051
3612Niilo HaapaniemiHaukiputaan HeittoFIN16:42:0012:33:0015:07:008:34:00   153486
3613Vesa HaaralaLiperin TaimiFIN15:51:0011:40:0016:28:009:20:00   173077
3614Pertti HaviaMaarian MahtiFIN17:31:0011:24:0015:23:008:50:00   174760
3615Rauno HedenströmMaarian MahtiFIN17:27:0011:37:0015:06:008:54:00   170163
3616Jouko HeikkiläKemijärven UrheilijatFIN16:40:0011:08:0015:42:009:35:00   116776
3617Seppo HeinoRastikarhutFIN17:25:0012:08:0015:41:008:02:00   402078
3618Kari HeinonenKuopion SuunnistajatFIN16:07:0011:54:0015:36:009:32:00   485500
3619Arvo HelantiSaloisten ReipasFIN16:29:0012:07:0016:07:008:15:00   70803
3620Lauri HietaKankaanpään SuunnistajatFIN16:35:0012:31:0015:50:008:09:00   483264
3621Jaakko HirvonenLiperin TaimiFIN16:57:0012:32:0015:17:008:18:00   126255
3622Kari HofmannAngelniemen AnkkuriFIN17:24:0011:15:0015:40:008:52:00   186715
3623Paavo HolsterOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:13:0012:37:0014:57:009:23:00   111118
3624Esko HytönenSavon SuuntaFIN15:56:0011:42:0016:18:009:09:00   135465
3625Lasse InkinenHiisirastiFIN17:14:0011:19:0015:58:008:33:00   52032
3626Ruedi IslerSwitzerlandSUI17:19:0011:45:0014:54:009:19:00   70048
3627Veikko JantunenKangasala SKFIN16:45:0011:32:0016:08:008:26:00   90209
3628Heimo JoensuuAlajärven AnkkuritFIN16:30:0011:05:0016:21:009:06:00   40411
3629Martti JoensuuNivalan UrheilijatFIN16:02:0012:26:0015:18:009:22:00   95458
3630Leo JokinenKokkolan SuunnistajatFIN17:22:0011:03:0016:02:008:31:00   173063
3631Tuomo JuntunenTampereen PyrintöFIN17:09:0012:09:0015:37:008:20:00   42424
3632Eero JuolaKokkolan SuunnistajatFIN16:11:0011:11:0016:31:009:11:00   159180
3633Heikki JärvenpääParkanon UrheilijatFIN15:53:0011:44:0016:27:009:12:00   77915
3634Kari KarriJärvenpään PaloFIN16:59:0011:30:0016:11:008:21:00   161475
3635Antero KarvinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:20:0012:28:0015:01:009:16:00   154574
3636Erkki KatajistoKankaanpään SuunnistajatFIN16:38:0012:38:0014:55:008:48:00   42351
3637Unto KervinenJärvenpään PaloFIN16:24:0011:07:0016:19:009:14:00   161641
3638Juhani KiltinenKeuruun KisailijatFIN17:18:0011:21:0015:33:009:02:00   110294
3639Raimo KinnunenSK PohjantähtiFIN16:12:0012:01:0015:00:009:41:00   93833
3640Timo KoskinenValkeakosken HakaFIN17:32:0011:52:0015:16:008:04:00   52286
3641Matti KratsSuunta JyväskyläFIN15:57:0012:35:0015:26:009:15:00   56796
3642Asko KujalaKokkolan SuunnistajatFIN16:19:0011:55:0016:17:008:28:00   48258
3643Reijo KulmunkiKemijärven UrheilijatFIN16:58:0011:10:0016:04:008:45:00   49513
3644Martti KuusistoVakka-RastiFIN16:16:0012:20:0015:15:009:08:00   411575
3645Herkko KykkänenKaakon RastiFIN17:28:0011:14:0015:28:009:04:00   82898
3646Pentti KähköläJuuan JänneFIN16:01:0012:22:0015:56:008:43:00   152088
3648Reijo LahtinenOlavin RastiFIN16:43:0011:22:0016:23:008:32:00   46500
3649Olli LaitinenPerämeren RastiFIN17:10:0012:02:0014:56:008:49:00   103955
3650Raimo LampainenPerttelin PeikotFIN17:11:0012:12:0015:02:008:41:00   43722
3651Matti LassilaSaloisten ReipasFIN16:48:0012:29:0015:05:008:35:00   57793
3652Pentti LautalaJoutsenon KullervoFIN17:26:0011:43:0015:51:00    190586
3653Teuvo LehtinenRastivarsatFIN16:27:0011:12:0016:13:009:13:00   184980
3654Matti LehtonenSavon RastiFIN17:02:0012:14:0015:38:008:13:00   154442
3655Matti LiljaRasti-JussitFIN16:05:0011:31:0016:00:009:31:00   177769
3656Kauko MalinenKalevan RastiFIN16:23:0011:25:0016:09:008:59:00   128929
3657Tapani MarjanenHinnerjoen YritysFIN16:53:0012:30:0014:51:008:44:00   57358
3658Kalle MattilaPosion PyrintöFIN16:21:0012:34:0015:03:009:05:00   154770
3659Pentti MäkiRastikarhutFIN16:41:0011:48:0016:25:008:00:00   135144
3660Olavi MäkivaaraRastikarhutFIN16:31:0012:16:0014:53:009:29:00   74235
3661Mauri NenonenEspoon SuuntaFIN17:12:0012:15:0015:20:008:23:00   54880
3662Seppo NieminenHaapamäen UrheilijatFIN16:49:0011:09:0016:22:008:40:00   56252
3663Paavo NikkariLahden Suunnistajat-37FIN16:14:0011:04:0016:29:009:24:00   184957
3665Jaakko NymanMS ParmaFIN16:37:0011:26:0015:45:009:25:00   409145
3666Kullervo NyyssönenRasti-PielinenFIN16:17:0011:56:0016:32:008:08:00   70588
3667Reijo OrrensaloTurun VisatFIN15:55:0012:11:0015:21:009:40:00   51347
3668Risto PartanenHyvinkään RastiFIN16:04:0011:36:0016:24:008:53:00   127775
3669Tauno PartanenSäyneisen SalpaFIN17:17:0011:17:0015:35:009:10:00   75115
3670Ossi PaukkunenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN17:23:0011:59:0014:58:008:46:00   140671
3671Pekka PenttiläSomeron EsaFIN17:01:0012:06:0015:09:008:47:00   172147
3672Heikki PitkänenJämsän Retki-VeikotFIN16:47:0011:41:0016:16:008:16:00   112282
3673Heikki PitkänenRastivarsatFIN16:03:0012:00:0016:10:008:37:00   409134
3674Veijo PuhjoRastikarhutFIN16:25:0011:18:0016:14:009:03:00   409135
3675Frans PåttIF MinkenFIN16:36:0011:13:0015:49:009:30:00   182882
3676Jorma PöyhiäRaja-Karjalan SuunnistajatFIN16:44:0011:01:0015:43:009:36:00   75306
3677Matti RatiaMS ParmaFIN16:00:0011:38:0015:55:009:34:00   157941
3678Seppo SaarelaKeminmaan UrheilijatFIN15:58:0011:47:0016:05:009:18:00   49505
3679Jaakko SaarilaaksoLappeen RientoFIN15:59:0011:46:0016:20:008:56:00   179660
3680Mikko SaarinenKeuruun KisailijatFIN15:52:0011:57:0015:44:009:38:00   50605
3682Paavo SalonenSK PohjantähtiFIN15:54:0012:25:0015:39:009:17:00   51609
3683Jukka SavolainenLahden Suunnistajat-37FIN16:22:0011:28:0016:06:008:57:00   409495
3684Jorma SeppänenRastikarhutFIN17:29:0011:29:0015:57:008:22:00   55766
3685Seppo TammelaTikkakosken SuunnistajatFIN16:56:0011:23:0015:25:009:28:00   159194
3686Tapani TanttinenKokkolan SuunnistajatFIN17:13:00 15:29:00    147397
3687Kalevi TapaninahoOulun NMKY:n UrheilijatFIN16:15:0012:39:0015:08:009:00:00   172827
3688Esa TarkiainenSuunta-SepotFIN16:34:0012:36:0015:48:008:07:00   312804
3689Arvi TeppalaPaimion RastiFIN16:09:0012:24:0016:03:008:14:00   40717
3690Vesa TurtolaKokkolan SuunnistajatFIN16:51:0011:39:0015:12:009:26:00   188583
3691Kauko TurunenLahden Suunnistajat-37FIN16:28:0012:23:0014:52:009:21:00   410640
36923692 vac16:18:00    
3701Mikko ValkonenHankasalmen HankaFIN17:06:0011:49:0015:11:008:51:00   47683
3702Seppo ValliKauhajoen KarhuFIN17:21:0011:20:0015:30:009:01:00   177283
3703Antero VarjonenRajamäen RykmenttiFIN16:54:0012:18:0015:46:008:01:00   149078
3704Sten VikströmIK FalkenFIN17:04:0011:53:0015:27:008:30:00   189778
3705Bernd WollenbergGermanyGER17:20:0012:13:0015:34:008:10:00   48748
3706Martti VäkeväinenHyvinkään RastiFIN17:03:0011:50:0015:53:008:05:00   42031
3707Esko ÄikäsTikkakosken SuunnistajatFIN16:33:0012:19:0015:54:008:12:00   190576
Form of the results:
Suomi  Svenska  English