IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H12

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
5344Eerik AaltioValkeakosken HakaFIN17:00:0012:19:0014:07:008:50:00   154969
5345Lauri AaltonenHyvinkään RastiFIN16:03:0012:54:0013:55:009:29:00   169632
5346Topias AholaKangasala SKFIN17:02:0012:10:0013:43:009:08:00   189300
5347Topias ArolaPaimion RastiFIN16:05:0011:15:0014:19:0010:29:00   146122
5348Oskari AumoKalvolan KeihäsFIN14:34:0013:19:0015:00:009:20:00   152357
5349Wertti AutioHyvinkään RastiFIN15:18:0013:29:0014:55:008:30:00   176850
5350Illia BeliavtsevRussiaRUS14:31:0013:22:0014:43:009:49:00   158912
5351Alexey BolotovRussiaRUS15:25:0012:48:0013:40:0010:09:00   158933
5352Kristian BoströmLynxFIN15:23:0011:10:0015:04:0010:31:00   47008
5353Daniil DanchishevRussiaRUS15:33:0012:24:0015:41:008:19:00   158285
5354Jonny DonnerOK77FIN15:52:0011:52:0015:52:008:29:00   159103
5355Anton EgorovRussiaRUS16:55:0012:26:0014:16:008:33:00   158269
5356Artemii EgorovRussiaRUS16:10:0011:14:0015:50:008:58:00   152516
5357Niklas EkströmMS ParmaFIN16:56:0012:33:0013:34:009:03:00   159055
5358Lasse FrimanSolf IKFIN15:49:0011:23:0015:38:008:56:00   57555
5359Klaus HaanpääPaimion RastiFIN14:39:0011:45:0016:03:009:39:00   183515
5360Oskar HaapalaRajamäen RykmenttiFIN16:54:0011:41:0013:47:009:57:00   154143
5361Ilari HaltiaRajamäen RykmenttiFIN16:45:0012:14:0014:41:008:20:00   59789
5362Paulus HanhijärviEspoon AkillesFIN14:50:0013:21:0014:56:009:09:00   186348
5363Paavo HeinonenHelsingin SuunnistajatFIN16:22:0011:26:0016:01:008:11:00   180350
5364Tatu HeiskanenSonkajärven PahkaFIN16:35:0011:16:0015:01:009:12:00   191066
5365Niko HemminkiRasti-JussitFIN15:45:0011:22:0014:36:0010:12:00   124175
5366Aatu HirvikallioLuumäen RastiFIN14:53:0012:25:0015:33:009:19:00   122514
5367Otso HurstiEspoon SuuntaFIN15:10:0011:33:0015:37:009:48:00   123703
5368Eeka HusuSK VuoksiFIN15:19:0012:49:0013:54:0010:08:00   142503
5369Janis HutzliSwitzerlandSUI16:04:0011:51:0013:49:0010:27:00   158171
5370Pauli HäkliLynxFIN15:41:0012:30:0013:30:0010:22:00   179511
5371Josef HöglundIK FalkenFIN17:03:0011:42:0013:42:009:45:00   175391
5372Georgii IasenevRussiaRUS14:54:0012:29:0014:29:0010:14:00   158968
5373Atte IkolaHelsingin SuunnistajatFIN15:20:0012:55:0014:09:0010:02:00   182520
5374Kalle IsoahoYlikiimingin NuijamiehetFIN16:11:0013:06:0014:25:008:27:00   153818
5375Pavel IvanovRussiaRUS16:46:0012:06:0014:48:008:04:00   158865
5376Andrey BerevichRussiaRUS16:18:0011:40:0015:47:008:14:00   158302
5377Eelis JohanssonOK OrientFIN16:25:0011:03:0015:29:009:27:00   138970
5378Sakari JokikokkoPudasjärven UrheilijatFIN15:55:0011:24:0015:22:008:59:00   180609
5379Andri JordiSwitzerlandSUI15:04:0012:11:0015:39:009:16:00   165941
5380Adrey BorevichRussiaRUS14:43:0011:58:0014:52:0010:28:00   158206
5381Eetu JärvitaloHaukiputaan HeittoFIN16:37:0011:19:0014:40:009:40:00   152061
5382Riku KaatajaVaasan SuunnistajatFIN16:57:0012:22:0014:26:008:18:00   190112
5383Matti KallioKeravan UrheilijatFIN15:39:0013:11:0013:56:009:36:00   125372
5384Juho KangasLapuan VirkiäFIN16:16:0011:31:0013:59:0010:25:00   101401
5385Valtteri KankainenSotkamon JymyFIN16:43:0012:03:0013:48:009:34:00   156584
5386Eemeli KarjanlahtiRasti-JussitFIN 11:20:0015:31:009:41:00   182996
5387Eero KarjanlahtiRasti-JussitFIN 11:18:0015:25:009:17:00   177580
5388Aleksi KarttilaMS ParmaFIN15:47:0011:27:0015:48:008:46:00   146182
5389Kristian KetolaKooveeFIN16:59:0011:04:0015:16:008:48:00   156763
5390Aaro KieroLappeen RientoFIN16:34:0011:56:0015:10:008:17:00   102733
5391Kalle KinnalaTurun SuunnistajatFIN14:41:0012:53:0014:37:0010:05:00   43741
5392Juho KoivistoKortesjärven Järvi-VeikotFIN16:28:0011:37:0013:32:0010:18:00   153780
5393Mikael KoivistoKymin SuunnistajatFIN16:12:0013:12:0013:39:009:07:00   143936
5394Olli KoivumäkiKokkolan SuunnistajatFIN14:55:0013:14:0015:06:008:53:00   173255
5395Eemeli KokkonenKajaanin SuunnistajatFIN16:41:0011:08:0015:07:009:14:00   180363
5396Leonid KoltunovRussiaRUS16:00:0013:02:0014:32:008:31:00   59735
5397Eeli KontolaLapuan VirkiäFIN16:27:0011:11:0014:13:0010:19:00   181332
5398Akseli KonttilaKooveeFIN16:30:0011:21:0015:12:008:57:00   182721
5399Eero KorhonenSuunta JyväskyläFIN15:07:0012:45:0014:15:0010:07:00   159980
5400Eetu KoskelaHalsuan ToivoFIN15:36:0012:46:0013:35:0010:11:00   181828
5401Ilari KoskenmäkiPorvoon UrheilijatFIN14:30:0011:30:0015:18:0010:30:00   189423
5402Livio KosterSwitzerlandSUI15:15:0013:33:0014:49:008:39:00   158928
5403Ivan KuptsovRussiaRUS14:58:0013:24:0014:14:009:47:00   158964
5404Otto KuuselaRastivarsatFIN16:33:0012:15:0014:33:008:43:00   180681
5405Seeti KyllönenKuhmon PeuratFIN16:38:0012:41:0014:28:008:15:00   117049
5406Samuli KärkkäinenLammin SäkiäFIN15:51:0011:09:0015:58:009:23:00   190815
5407Ilari LaaksoRajamäen RykmenttiFIN15:43:0012:05:0015:49:008:08:00   156106
5408Topi LaaksoSuunta JyväskyläFIN16:36:0012:43:0013:50:009:06:00   153447
5409Matti LaasanenLaihian LujaFIN16:49:0012:23:0013:41:009:15:00   126330
5410Oskari LahtinenKeuruun KisailijatFIN14:37:0012:36:0014:38:0010:20:00   154497
5411Wille LaitamäkiHiidenkiertäjätFIN15:44:0011:25:0015:45:008:45:00   117086
5412Eetu LakanenPerhon KiriFIN15:00:0011:29:0015:09:0010:26:00   152155
5413Ivan LashkovRussiaRUS16:29:0011:12:0014:34:0010:01:00   158945
5414Matias LautamäkiHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:17:0012:20:0016:02:008:28:00   156720
5415Juho LeiniöPihkaniskatFIN16:23:0011:13:0014:20:0010:15:00   155061
5416Anton LeppämäkiViitasaaren SuuntaFIN15:57:0013:31:0013:58:008:51:00   152522
5417Mitri LerssiKaustisen Pohjan-VeikotFIN15:29:0012:21:0014:10:0010:06:00   152136
5418Tommi LiljeströmHelsingin SuunnistajatFIN16:58:0012:16:0013:31:009:31:00   47908
5419Joona LindgrenKortesjärven Järvi-VeikotFIN16:01:0013:09:0014:35:008:22:00   147189
5420Joni LoikkanenMäntsälän UrheilijatFIN16:50:0012:27:0013:36:009:21:00   172900
5421Elias LyytinenOlavin RastiFIN14:36:0012:31:0015:26:009:32:00   157457
5422Matias MaijalaLapin VeikotFIN15:42:0012:51:0014:04:009:42:00   179733
5423Hannu MalinenKuhmon PeuratFIN14:57:0013:20:0014:47:009:11:00   183550
5424Matias MaronenLynxFIN15:59:0011:28:0015:57:008:37:00   153721
5425Leo MatinheikkiTampereen PyrintöFIN14:46:0011:44:0015:36:009:59:00   153133
5426Veeti MiikkiSK VuoksiFIN15:14:0012:28:0015:53:008:36:00   184877
5427Rasmus MäkinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:40:0013:15:0014:53:009:30:00   139448
5428Eino MänttäriJoutsenon KullervoFIN14:35:0012:44:0014:12:0010:33:00   161901
5429Mikko MäättäläEspoon SuuntaFIN16:21:0012:59:0014:24:008:32:00   312874
5430Dmitry NesterrukRussiaRUS14:52:0013:13:0015:08:008:55:00   158179
5431Roni NevalaTeuvan RivakkaFIN14:38:0012:18:0014:44:0010:13:00   154230
5432Harri NiemiAsikkalan RaikasFIN16:40:0011:17:0014:50:009:24:00   142111
5433Juho NieminenTampereen PyrintöFIN16:53:0011:06:0015:05:009:05:00   150583
5434Kasimir NiinimäkiKyrös-RastiFIN16:09:0011:39:0014:00:0010:23:00   190101
5435Ville NisulaTeuvan RivakkaFIN16:32:0011:55:0014:02:009:53:00   154229
5436Elias NurmiRastiketutFIN15:56:0011:02:0014:45:0010:21:00   140623
5437Severi OikkonenOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:12:0013:23:0015:14:008:13:00   190005
5438Aaro OjalaKouvolan SuunnistajatFIN15:24:0012:57:0014:03:0010:04:00   177099
5439Antti-Jussi OksaTarpian SuuntaFIN15:05:0012:08:0014:17:0010:34:00   413388
5440Vili OlkkonenKangasala SKFIN14:59:0012:12:0015:20:009:33:00   154453
5441Otso PajuojaEspoon SuuntaFIN16:13:0011:35:0015:35:008:41:00   412799
5442Aapo PasanenRasti-JussitFIN16:26:0011:49:0015:44:008:00:00   48596
5443Samuli PeltolaKeuruun KisailijatFIN17:04:0011:47:0014:54:008:12:00   157723
5444Henrik PeltonenLappeen RientoFIN14:48:0011:43:00     54049
Form of the results:
Suomi  Svenska  English