IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H10RR 3. day

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-Finish Result  
1   Riku Gröhn
Hollolan Urheilijat -46
2:33 (2)
5:37 (1)
3:04 (1)
7:40 (1)
2:03 (1)
10:03 (1)
2:23 (2)
11:22 (1)
1:19 (2)
11:58 (1)
36 (3)
12:39 (1)
41 (2)
12:35 (1)
-
12:35  Riku Gröhn
2   Arttu Peltola
Lynx
2:33 (2)
5:37 (1)
3:04 (1)
7:49 (2)
2:12 (8)
10:13 (3)
2:24 (3)
11:32 (3)
1:19 (2)
12:07 (2)
35 (1)
12:51 (2)
44 (6)
12:46 (2)
-
12:46  Arttu Peltola
3   Topias Kemppi
Rajamäen Rykmentti
2:47 (8)
5:54 (4)
3:07 (3)
7:59 (3)
2:05 (5)
10:10 (2)
2:11 (1)
11:31 (2)
1:21 (4)
12:10 (3)
39 (7)
12:55 (3)
45 (8)
12:51 (3)
-
12:51  Topias Kemppi
4   Aku Koskenvuo
Espoon Suunta
2:45 (7)
5:52 (3)
3:07 (3)
8:11 (4)
2:19 (10)
11:02 (4)
2:51 (19)
12:32 (4)
1:30 (9)
13:12 (4)
40 (11)
14:01 (4)
49 (23)
13:55 (4)
-
13:55  Aku Koskenvuo
5   Benjamin Tasa
Kaakon Rasti
2:41 (5)
6:24 (6)
3:43 (10)
9:06 (7)
2:42 (24)
11:31 (7)
2:25 (4)
12:45 (5)
1:14 (1)
13:25 (5)
40 (11)
14:15 (5)
50 (28)
14:09 (5)
-
14:09  Benjamin Tasa
6   Erno-Kalle Rissanen
Sonkajärven Pahka
2:57 (19)
6:22 (5)
3:25 (6)
8:42 (6)
2:20 (11)
11:13 (5)
2:31 (7)
12:51 (6)
1:38 (22)
13:32 (6)
41 (16)
14:23 (6)
51 (34)
14:18 (6)
-
14:18  Erno-Kalle Rissanen
7   Karim Mbembela
Lynx
3:01 (21)
6:24 (6)
3:23 (5)
8:35 (5)
2:11 (7)
11:18 (6)
2:43 (12)
12:56 (7)
1:38 (22)
13:39 (7)
43 (21)
14:30 (7)
51 (34)
14:24 (7)
-
14:24  Karim Mbembela
8   Hannes Kärkkäinen
Lammin Säkiä
2:51 (11)
7:28 (17)
4:37 (24)
9:50 (15)
2:22 (13)
12:19 (10)
2:29 (6)
13:45 (9)
1:26 (6)
14:27 (8)
42 (20)
15:14 (8)
47 (17)
15:09 (8)
-
15:09  Hannes Kärkkäinen
9   Aarni Ronkainen
Jämsän Retki-Veikot
2:55 (17)
6:32 (8)
3:37 (8)
9:47 (14)
3:15 (46)
12:13 (9)
2:26 (5)
13:43 (8)
1:30 (9)
14:27 (8)
44 (28)
15:16 (9)
49 (23)
15:11 (9)
-
15:11  Aarni Ronkainen
10   Lucas Finskas
IF Femman
3:46 (43)
7:14 (12)
3:28 (7)
9:24 (8)
2:10 (6)
12:12 (8)
2:48 (14)
13:50 (10)
1:38 (22)
14:36 (11)
46 (33)
15:18 (10)
42 (3)
15:13 (10)
-
15:13  Lucas Finskas
11   Vasily Alekseev
Russia
2:43 (6)
7:20 (15)
4:37 (24)
9:24 (8)
2:04 (4)
12:27 (13)
3:03 (28)
13:54 (11)
1:27 (7)
14:29 (10)
35 (1)
15:19 (11)
50 (28)
15:14 (11)
-
15:14  Vasily Alekseev
12   Väinö Ristimäki
Kalvolan Keihäs
2:53 (15)
7:04 (11)
4:11 (17)
9:40 (12)
2:36 (20)
12:23 (12)
2:43 (12)
14:02 (13)
1:39 (25)
14:43 (13)
41 (16)
15:27 (12)
44 (6)
15:23 (12)
-
15:23  Väinö Ristimäki
13   Karri Stevander
Kuortaneen Kunto
2:52 (12)
6:59 (10)
4:07 (15)
9:28 (10)
2:29 (18)
12:21 (11)
2:53 (21)
13:55 (12)
1:34 (15)
14:36 (11)
41 (16)
15:30 (13)
54 (46)
15:24 (13)
-
15:24  Karri Stevander
14   Martin Köhle
Switzerland
3:42 (41)
7:19 (14)
3:37 (8)
9:41 (13)
2:22 (13)
12:38 (14)
2:57 (25)
14:11 (14)
1:33 (13)
14:48 (14)
37 (4)
15:38 (14)
50 (28)
15:32 (14)
-
15:32  Martin Köhle
15   Heikki Kumara
Laihian Luja
3:02 (22)
8:09 (23)
5:07 (34)
10:32 (18)
2:23 (15)
13:23 (15)
2:51 (19)
14:53 (15)
1:30 (9)
15:32 (15)
39 (7)
16:18 (15)
46 (11)
16:17 (15)
-
16:17  Heikki Kumara
16   Aleksi Välimaa
Rasti 88
3:24 (32)
7:15 (13)
3:51 (12)
10:28 (16)
3:13 (43)
13:24 (16)
2:56 (24)
15:01 (16)
1:37 (21)
15:44 (16)
43 (21)
16:37 (16)
53 (41)
16:32 (16)
-
16:32  Aleksi Välimaa
17   Atte Rahikkala
Oulunsalon Vasama
3:51 (46)
8:37 (30)
4:46 (30)
11:21 (23)
2:44 (26)
14:10 (17)
2:49 (15)
15:43 (17)
1:33 (13)
16:28 (18)
45 (30)
17:17 (17)
49 (23)
17:12 (17)
-
17:12  Atte Rahikkala
18   Alexey Krylov
Russia
3:58 (51)
8:33 (28)
4:35 (23)
11:37 (25)
3:04 (36)
14:26 (18)
2:49 (15)
16:06 (18)
1:40 (29)
16:49 (19)
43 (21)
17:37 (19)
48 (21)
17:31 (18)
-
17:31  Alexey Krylov
19   Aamos Laavainen
MS Parma
3:24 (32)
8:23 (25)
4:59 (32)
10:59 (19)
2:36 (20)
15:02 (21)
4:03 (51)
16:38 (20)
1:36 (18)
17:21 (20)
43 (21)
18:09 (20)
48 (21)
18:04 (19)
-
18:04  Aamos Laavainen
20   Alexey Bakhaev
Russia
2:47 (8)
10:02 (38)
7:15 (50)
12:26 (30)
2:24 (16)
14:59 (19)
2:33 (8)
16:27 (19)
1:28 (8)
17:41 (22)
1:14 (66)
18:24 (21)
43 (4)
18:19 (20)
-
18:19  Alexey Bakhaev
21   Roope Lemberg
Rasti-Jussit
3:26 (34)
8:07 (22)
4:41 (29)
11:15 (22)
3:08 (39)
15:03 (22)
3:48 (45)
16:52 (23)
1:49 (40)
17:41 (22)
49 (42)
18:31 (23)
50 (28)
18:25 (21)
-
18:25  Roope Lemberg
22   Kasperi Matinlauri
Haukiputaan Heitto
3:23 (31)
7:36 (18)
4:13 (18)
11:12 (21)
3:36 (54)
15:03 (22)
3:51 (47)
16:55 (24)
1:52 (45)
17:41 (22)
46 (33)
18:33 (24)
52 (37)
18:29 (22)
-
18:29  Kasperi Matinlauri
22   Erkki Ikäläinen
Ounasvaaran Hiihtoseura
3:51 (46)
7:56 (21)
4:05 (14)
12:06 (29)
4:10 (58)
15:00 (20)
2:54 (23)
16:44 (21)
1:44 (34)
17:33 (21)
49 (42)
18:29 (22)
56 (53)
18:29 (22)
-
18:29  Erkki Ikäläinen
24   Valtteri Nikkanen
Hiidenkiertäjät
3:27 (36)
9:09 (31)
5:42 (38)
11:52 (27)
2:43 (25)
15:04 (24)
3:12 (30)
16:48 (22)
1:44 (34)
17:44 (25)
56 (55)
18:38 (25)
54 (46)
18:34 (24)
-
18:34  Valtteri Nikkanen
25   Oskari Lindroos
Kalevan Rasti
3:58 (51)
7:53 (20)
3:55 (13)
10:29 (17)
2:36 (20)
15:18 (25)
4:49 (62)
17:01 (25)
1:43 (31)
17:52 (26)
51 (48)
18:43 (26)
51 (34)
18:39 (25)
-
18:39  Oskari Lindroos
26   Emil Takalo
Oulunsalon Vasama
3:16 (28)
7:25 (16)
4:09 (16)
11:10 (20)
3:45 (56)
15:23 (26)
4:13 (54)
17:24 (27)
2:01 (51)
18:02 (27)
38 (6)
18:57 (27)
55 (51)
18:50 (26)
-
18:50  Emil Takalo
27   Gavin Brock
Kokkolan Suunnistajat
3:38 (39)
8:36 (29)
4:58 (31)
12:00 (28)
3:24 (52)
15:25 (27)
3:25 (35)
17:16 (26)
1:51 (43)
18:06 (28)
50 (47)
19:00 (28)
54 (46)
18:55 (27)
-
18:55  Gavin Brock
28   Jussi Toivonen
Lammin Säkiä
3:04 (23)
10:27 (40)
7:23 (51)
13:13 (37)
2:46 (27)
16:03 (30)
2:50 (18)
17:39 (29)
1:36 (18)
18:24 (29)
45 (30)
19:10 (29)
46 (11)
19:05 (28)
-
19:05  Jussi Toivonen
29   Miska Aho
Kangasniemen Kalske
3:04 (23)
8:30 (27)
5:26 (36)
11:44 (26)
3:14 (44)
15:37 (28)
3:53 (49)
17:38 (28)
2:01 (51)
18:24 (29)
46 (33)
19:17 (30)
53 (41)
19:13 (29)
-
19:13  Miska Aho
30   Matias Koponen
Lynx
2:52 (12)
11:23 (48)
8:31 (60)
13:35 (39)
2:12 (8)
16:28 (33)
2:53 (21)
17:58 (31)
1:30 (9)
18:37 (31)
39 (7)
19:23 (31)
46 (11)
19:20 (30)
-
19:20  Matias Koponen
31   Luca Kallela
Helsingin Suunnistajat
3:15 (27)
8:14 (24)
4:59 (32)
11:34 (24)
3:20 (48)
16:02 (29)
4:28 (58)
17:55 (30)
1:53 (46)
18:38 (32)
43 (21)
19:28 (32)
50 (28)
19:23 (31)
-
19:23  Luca Kallela
32   Tuomas Ruuskanen
Mäntsälän Urheilijat
2:57 (19)
11:06 (43)
8:09 (57)
13:40 (40)
2:34 (19)
16:29 (34)
2:49 (15)
18:08 (32)
1:39 (25)
18:48 (33)
40 (11)
19:35 (33)
47 (17)
19:31 (32)
-
19:31  Tuomas Ruuskanen
33   Leevi Karppinen
Rajamäen Rykmentti
3:44 (42)
9:56 (36)
6:12 (41)
12:47 (31)
2:51 (30)
16:11 (31)
3:24 (34)
18:12 (33)
2:01 (51)
18:55 (34)
43 (21)
19:45 (34)
50 (28)
19:40 (33)
-
19:40  Leevi Karppinen
34   Jerry Hyvönen
Kuopion Suunnistajat
2:52 (12)
12:14 (54)
9:22 (62)
14:17 (44)
2:03 (1)
16:59 (40)
2:42 (11)
18:34 (36)
1:35 (17)
19:19 (36)
45 (30)
20:08 (35)
49 (23)
20:03 (34)
-
20:03  Jerry Hyvönen
35   Rasmus Ahoniemi
Hyvinkään Rasti
3:29 (38)
9:42 (34)
6:13 (42)
12:56 (32)
3:14 (44)
16:35 (35)
3:39 (42)
18:22 (34)
1:47 (36)
19:16 (35)
54 (52)
20:12 (37)
56 (53)
20:06 (35)
-
20:06  Rasmus Ahoniemi
35   Lauri Isokallio
Rasti-Nokia
3:51 (46)
12:10 (53)
8:19 (58)
14:31 (46)
2:21 (12)
17:08 (41)
2:37 (10)
18:42 (38)
1:34 (15)
19:26 (39)
44 (28)
20:11 (36)
45 (8)
20:06 (35)
-
20:06  Lauri Isokallio
37   Perttu Jokinen
Navi
5:39 (62)
10:08 (39)
4:29 (21)
13:11 (36)
3:03 (35)
16:44 (36)
3:33 (39)
18:32 (35)
1:48 (39)
19:19 (36)
47 (40)
20:12 (37)
53 (41)
20:12 (37)
-
20:12  Perttu Jokinen
38   Taavi Suutari
Vehkalahden Veikot
3:21 (29)
9:47 (35)
6:26 (44)
13:28 (38)
3:41 (55)
16:49 (37)
3:21 (32)
18:40 (37)
1:51 (43)
19:20 (38)
40 (11)
20:19 (39)
59 (58)
20:14 (38)
-
20:14  Taavi Suutari
39   Anton Vehkalahti
Ikaalisten Nouseva-Voima
3:22 (30)
11:06 (43)
7:44 (54)
14:13 (42)
3:07 (38)
17:15 (43)
3:02 (27)
18:58 (40)
1:43 (31)
19:45 (41)
47 (40)
20:31 (40)
46 (11)
20:28 (39)
-
20:28  Anton Vehkalahti
40   Oskari Lehtimäki
Reilut Miehet Havumetsien
4:58 (59)
9:36 (33)
4:38 (27)
12:59 (33)
3:23 (51)
16:58 (39)
3:59 (50)
18:51 (39)
1:53 (46)
19:44 (40)
53 (50)
20:37 (41)
53 (41)
20:31 (40)
-
20:31  Oskari Lehtimäki
41   Aaron Häggman
IF Femman
5:30 (61)
9:57 (37)
4:27 (20)
13:05 (35)
3:08 (39)
16:27 (32)
3:22 (33)
19:12 (43)
2:45 (67)
20:06 (43)
54 (52)
21:00 (42)
54 (46)
20:53 (41)
-
20:53  Aaron Häggman
42   Viljami Marjala
SK Pohjantähti
2:56 (18)
6:39 (9)
3:43 (10)
9:33 (11)
2:54 (34)
17:11 (42)
7:38 (69)
18:58 (40)
1:47 (36)
20:08 (44)
1:10 (64)
21:01 (43)
53 (41)
20:55 (42)
-
20:55  Viljami Marjala
43   Arttu Kettunen
Kalevan Rasti
4:17 (55)
9:27 (32)
5:10 (35)
13:00 (34)
3:33 (53)
16:52 (38)
3:52 (48)
19:04 (42)
2:12 (59)
19:53 (42)
49 (42)
21:02 (44)
1:09 (70)
20:57 (43)
-
20:57  Arttu Kettunen
44   Vertti-Vilhelm Myllärinen
Lappeen Riento
5:41 (63)
12:20 (56)
6:39 (46)
14:58 (49)
2:38 (23)
17:58 (45)
3:00 (26)
19:37 (44)
1:39 (25)
20:17 (45)
40 (11)
21:11 (45)
54 (46)
21:04 (44)
-
21:04  Vertti-Vilhelm Myllärinen
45   Nooa Kenttä
OK77
4:03 (54)
10:51 (42)
6:48 (47)
14:12 (41)
3:21 (49)
17:48 (44)
3:36 (41)
19:38 (45)
1:50 (41)
20:31 (46)
53 (50)
21:34 (46)
1:03 (65)
21:30 (45)
-
21:30  Nooa Kenttä
46   Topi Lindqvist
Kouvolan Suunnistajat
3:47 (44)
11:16 (46)
7:29 (52)
14:37 (47)
3:21 (49)
18:10 (46)
3:33 (39)
20:05 (46)
1:55 (49)
20:46 (47)
41 (16)
21:45 (47)
59 (58)
21:39 (46)
-
21:39  Topi Lindqvist
47   Elias Nurmi
Siilin Rasti
3:13 (26)
7:50 (19)
4:37 (24)
15:30 (51)
7:40 (72)
18:50 (48)
3:20 (31)
20:29 (47)
1:39 (25)
21:08 (48)
39 (7)
21:51 (48)
43 (4)
21:47 (47)
-
21:47  Elias Nurmi
48   Jussi Rantala
Ounasvaaran Hiihtoseura
2:37 (4)
13:50 (61)
11:13 (66)
16:54 (57)
3:04 (36)
19:28 (51)
2:34 (9)
20:52 (48)
1:24 (5)
21:29 (49)
37 (4)
22:24 (49)
55 (51)
22:19 (48)
-
22:19  Jussi Rantala
49   Otto Soini
Kymin Suunnistajat
3:40 (40)
11:30 (49)
7:50 (55)
14:18 (45)
2:48 (28)
18:45 (47)
4:27 (57)
20:53 (49)
2:08 (58)
21:53 (50)
1:00 (59)
22:45 (50)
52 (37)
22:43 (49)
-
22:43  Otto Soini
50   Akseli Pietilä
Kajaanin Suunnistajat
4:02 (53)
8:27 (26)
4:25 (19)
15:35 (52)
7:08 (71)
19:07 (49)
3:32 (38)
21:37 (51)
2:30 (65)
22:23 (51)
46 (33)
23:09 (51)
46 (11)
23:05 (50)
-
23:05  Akseli Pietilä
51   Vesa Järvinen
Hiisirasti
6:42 (67)
11:22 (47)
4:40 (28)
14:13 (42)
2:51 (30)
19:07 (49)
4:54 (64)
21:25 (50)
2:18 (63)
22:42 (52)
1:17 (69)
23:39 (52)
57 (57)
23:33 (51)
-
23:33  Vesa Järvinen
52   Otto Keronen
Kangasala SK
3:47 (44)
13:33 (60)
9:46 (63)
16:24 (55)
2:51 (30)
20:33 (55)
4:09 (53)
22:26 (54)
1:53 (46)
23:12 (53)
46 (33)
23:59 (53)
47 (17)
23:54 (52)
-
23:54  Otto Keronen
53   Vladimir Visherskiy
Russia
8:28 (73)
12:59 (57)
4:31 (22)
15:47 (53)
2:48 (28)
20:03 (52)
4:16 (55)
22:03 (52)
2:00 (50)
23:18 (54)
1:15 (68)
24:03 (54)
45 (8)
23:57 (53)
-
23:57  Vladimir Visherskiy
54   Valtteri Aikio
Kuusamon Erä-Veikot
3:57 (50)
12:18 (55)
8:21 (59)
17:23 (60)
5:05 (64)
20:30 (54)
3:07 (29)
22:13 (53)
1:43 (31)
23:19 (55)
1:06 (61)
24:08 (55)
49 (23)
24:06 (54)
-
24:06  Valtteri Aikio
55   Eerik Kinnunen
SK Pohjantähti
2:54 (16)
14:44 (63)
11:50 (68)
17:11 (59)
2:27 (17)
21:01 (56)
3:50 (46)
23:03 (56)
2:02 (54)
23:59 (56)
56 (55)
24:55 (56)
56 (53)
24:50 (55)
-
24:50  Eerik Kinnunen
56   Valtteri Rantala
Kalvolan Keihäs
3:26 (34)
15:03 (65)
11:37 (67)
18:18 (63)
3:15 (46)
21:44 (59)
3:26 (36)
23:31 (58)
1:47 (36)
24:14 (57)
43 (21)
25:01 (57)
47 (17)
24:55 (56)
-
24:55  Valtteri Rantala
57   Matias Mäenpää
Tampereen Pyrintö
3:55 (49)
12:01 (51)
8:06 (56)
15:10 (50)
3:09 (41)
21:50 (61)
6:40 (67)
23:30 (57)
1:40 (29)
24:16 (58)
46 (33)
25:02 (58)
46 (11)
24:57 (57)
-
24:57  Matias Mäenpää
58   Niilo Niinimäki
SK Pohjantähti
7:49 (71)
13:22 (59)
5:33 (37)
18:03 (62)
4:41 (60)
21:49 (60)
3:46 (43)
23:52 (59)
2:03 (57)
24:43 (59)
51 (48)
25:42 (59)
59 (58)
25:39 (58)
-
25:39  Niilo Niinimäki
59   Aapo Maasilta
Rastivarsat
2:29 (1)
17:01 (68)
14:32 (69)
19:04 (65)
2:03 (1)
23:09 (64)
4:05 (52)
24:45 (63)
1:36 (18)
25:41 (61)
56 (55)
26:21 (61)
40 (1)
26:17 (59)
-
26:17  Aapo Maasilta
60   Leevi Mutikainen
Rasti-Jussit
5:49 (65)
12:08 (52)
6:19 (43)
16:50 (56)
4:42 (61)
21:41 (58)
4:51 (63)
24:31 (61)
2:50 (68)
25:44 (62)
1:13 (65)
26:49 (62)
1:05 (67)
26:43 (60)
-
26:43  Leevi Mutikainen
61   Topi Sillanpää
SK Pohjantähti
4:29 (56)
10:37 (41)
6:08 (40)
14:44 (48)
4:07 (57)
22:33 (63)
7:49 (70)
24:48 (64)
2:15 (62)
25:54 (64)
1:06 (61)
26:50 (63)
56 (53)
26:44 (61)
-
26:44  Topi Sillanpää
62   Eemi Vaherlehto
Tuusulan Voima-Veikot
4:57 (58)
11:35 (50)
6:38 (45)
17:34 (61)
5:59 (68)
22:10 (62)
4:36 (60)
24:44 (62)
2:34 (66)
25:53 (63)
1:09 (63)
26:58 (64)
1:05 (67)
26:54 (62)
-
26:54  Eemi Vaherlehto
63   Miika Rajaniemi
Saloisten Reipas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:23 (17)
-
17:22 (18)
59 (58)
27:16 (63)
9:54 (74)
27:16  Miika Rajaniemi
64   Pyry Männistö
Navi
5:46 (64)
13:18 (58)
7:32 (53)
18:28 (64)
5:10 (65)
24:34 (65)
6:06 (65)
27:02 (65)
2:28 (64)
28:00 (65)
58 (58)
29:09 (65)
1:09 (70)
29:06 (64)
-
29:06  Pyry Männistö
65   Juuso Himanka
Kalajoen Junkkarit
5:06 (60)
11:12 (45)
6:06 (39)
15:55 (54)
4:43 (62)
20:25 (53)
4:30 (59)
22:27 (55)
2:02 (54)
28:41 (66)
6:14 (74)
29:42 (66)
1:01 (64)
29:37 (65)
-
29:37  Juuso Himanka
66   Onni Siljander
Vehkalahden Veikot
7:42 (70)
14:53 (64)
7:11 (49)
19:28 (66)
4:35 (59)
25:47 (66)
6:19 (66)
29:55 (66)
4:08 (74)
31:16 (67)
1:21 (71)
32:24 (67)
1:08 (69)
32:18 (66)
-
32:18  Onni Siljander
67   Robert Biskop
Kokkolan Suunnistajat
2:48 (10)
23:29 (72)
20:41 (72)
26:38 (71)
3:09 (41)
30:24 (69)
3:46 (43)
32:37 (67)
2:13 (60)
33:31 (68)
54 (52)
34:31 (68)
1:00 (63)
34:26 (67)
-
34:26  Robert Biskop
68   Jami Ronkainen
Koskelankylän Riento
7:29 (68)
16:31 (67)
9:02 (61)
21:47 (68)
5:16 (66)
29:46 (68)
7:59 (71)
33:03 (68)
3:17 (70)
34:26 (69)
1:23 (72)
35:39 (69)
1:13 (73)
35:33 (68)
-
35:33  Jami Ronkainen
69   Valtteri Reinivuo
Paimion Rasti
4:55 (57)
23:18 (71)
18:23 (71)
28:11 (73)
4:53 (63)
32:28 (71)
4:17 (56)
34:18 (70)
1:50 (41)
35:07 (71)
49 (42)
35:59 (70)
52 (37)
35:58 (69)
-
35:58  Valtteri Reinivuo
70   Viljami Teini
Rasti-Lukko
-
-
-
16:56 (58)
-
21:38 (57)
4:42 (61)
23:52 (59)
2:14 (61)
25:10 (60)
1:18 (70)
26:09 (60)
59 (58)
36:05 (70)
9:56 (75)
36:05  Viljami Teini
71   egor beregovskiy
Russia
6:09 (66)
15:59 (66)
9:50 (64)
21:24 (67)
5:25 (67)
29:37 (67)
8:13 (72)
33:33 (69)
3:56 (73)
34:47 (70)
1:14 (66)
36:19 (71)
1:32 (75)
36:15 (71)
-
36:15  egor beregovskiy
72   Severi Similä
SK Pohjantähti
3:07 (25)
26:26 (73)
23:19 (73)
29:18 (74)
2:52 (33)
32:48 (72)
3:30 (37)
34:50 (71)
2:02 (54)
35:39 (72)
49 (42)
36:43 (72)
1:04 (66)
36:38 (72)
-
36:38  Severi Similä
73   Tommi Mäkinen
Keuruun Kisailijat
7:40 (69)
14:39 (62)
6:59 (48)
22:20 (69)
7:41 (73)
31:10 (70)
8:50 (73)
34:50 (71)
3:40 (72)
36:39 (73)
1:49 (73)
38:03 (73)
1:24 (74)
37:57 (73)
-
37:57  Tommi Mäkinen
74   Ivan Demin
Russia
3:28 (37)
21:15 (70)
17:47 (70)
27:14 (72)
5:59 (68)
34:23 (73)
7:09 (68)
37:41 (74)
3:18 (71)
38:27 (74)
46 (33)
39:19 (74)
52 (37)
39:15 (74)
-
39:15  Ivan Demin
75   Olavi Lahtinen
Keuruun Kisailijat
8:23 (72)
18:32 (69)
10:09 (65)
25:20 (70)
6:48 (70)
34:32 (74)
9:12 (74)
37:28 (73)
2:56 (69)
38:31 (75)
1:03 (60)
39:41 (75)
1:10 (72)
39:35 (75)
-
39:35  Olavi Lahtinen
   255 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  255 vacant
   254 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  254 vacant
   253 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  253 vacant
   252 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  252 vacant
   251 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  251 vacant
   250 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  250 vacant
   5647 vac
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  5647 vac
   5575 vac
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  5575 vac
Form of the results:
Suomi  Svenska  English