IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D60B

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
5881Pirkko AntikainenVetelin UrheilijatFIN16:06:0011:28:0014:53:008:29:00   50677
5882Hilkka Bomb-NurmiLappeen RientoFIN15:48:0011:42:0015:02:008:22:00   126331
5883Elsbeth BrinerSwitzerlandSUI15:49:0011:32:0015:01:008:33:00   178907
5884Paula GustafssonHämeenlinnan TarmoFIN16:25:0011:24:0015:06:008:02:00   152879
5885Kirsi HaglundPitäjänmäen TarmoFIN16:23:0011:13:0014:45:008:27:00   133767
5886Anneli RajaniemiOulaisten TaruFIN15:54:0011:22:0015:18:008:09:00   49393
5887Sirkka-Liisa HämäläSK PohjantähtiFIN16:04:0011:03:0015:19:008:26:00   55605
5888Jaana JuntunenTampereen PyrintöFIN16:15:0011:08:0015:21:008:10:00   42423
5889Marketta JuujärviOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:20:0011:12:0015:14:008:07:00   154651
5890Maarit JääskeläinenTampereen PyrintöFIN15:50:0011:38:0015:10:008:16:00   191609
5891Pirjo KarvonenSuomusjärven SisuFIN15:47:0011:27:0015:25:008:13:00   40723
5892Maija KautonenRAPSUFIN15:52:0011:25:0015:03:008:34:00   50802
5893Irma KinnulaKuusamon Erä-VeikotFIN16:08:0011:21:0015:17:008:01:00   170182
5894Tuula KukkolaOulaisten HuimaFIN15:56:0011:34:0014:47:008:42:00   49384
5895Kaija LaineKauhajoen KarhuFIN15:58:0011:29:0014:52:008:39:00   41570
5896Marja LaineTampereen PyrintöFIN15:53:0011:31:0014:57:008:31:00   59576
5897Hilkka LiikonenKärkölän Kisa-VeikotFIN16:01:0011:30:0014:55:008:32:00   181912
5898Ritva LiitolaRastiPiikkiöFIN16:16:0011:07:0014:58:008:30:00   51373
5899Seija LitjaRasti-VihtiFIN16:27:0011:04:0014:59:008:21:00   55873
5900Mirj Lähteenmäki-LaaksoHämeenlinnan TarmoFIN16:10:0011:36:0015:04:008:08:00   152840
5901Ritva MakkulaTurengin SarastusFIN16:18:0011:37:0014:44:008:17:00   41825
5902Sisko MalkkiSavon SuuntaFIN16:11:0011:18:0015:26:008:05:00   50860
5903Raija MehtoHankasalmen HankaFIN16:19:0011:10:0015:13:008:11:00   54479
5904Leena MetsämäkiTurun SuunnistajatFIN16:02:0011:05:0015:08:008:38:00   55213
5905Lotta MäättäKouvolan SuunnistajatFIN15:44:0011:33:0015:23:008:15:00   43222
5906Riitta NiiniojaKalevan RastiFIN16:00:0011:41:0014:51:008:24:00   82755
5907Marietta NussbaumSwitzerlandSUI16:22:0011:17:0014:48:008:23:00   133902
5908Irja OjajärviKaustisen Pohjan-VeikotFIN  15:00:008:35:00   81831
5909Liisa PenttiläSomeron EsaFIN16:21:0011:26:0014:49:008:14:00   173528
5911Annikki RinneHollolan Urheilijat -46FIN16:17:0011:11:0014:56:008:36:00   40556
5912Eila RinneLahden Työväen HiihtäjätFIN16:07:0011:01:0015:27:008:19:00   75859
5913Seija SauruPohjankyrön RastiFIN16:12:0011:20:0015:16:008:04:00   53244
5914Sirkku TimonenRAPSUFIN16:24:0011:23:0015:05:008:00:00   50806
5915Raili ToikkaRAPSUFIN16:14:0011:14:0014:50:008:40:00   50843
5916Raili TurunenLapin VeikotFIN16:09:0011:39:0014:54:008:18:00   71202
5922Leila WeideAnttolan UrheilijatFIN15:45:0011:16:0015:12:008:41:00   134472
5923Maarit VirtanenKärkölän Kisa-VeikotFIN15:51:0011:15:0015:07:008:43:00   154654
5924Pirjo YlitaloKärkölän Kisa-VeikotFIN15:55:0011:43:0015:11:008:03:00   47270
Form of the results:
Suomi  Svenska  English