IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D55B 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,4 km
 
1.   Irina Lomova Russia  RUS  10:29:00   44:25  
2.   Ritva Uusimäki Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:13:00   45:11  
3.   Tatyana Belousova Russia  RUS  10:14:00   45:31  
4.   Elsa Murskaja Russia  RUS  10:16:00   47:22  
5.   Zoja Gornaja Kazakhstan  KAZ  10:38:00   49:24  
6.   Jaana Mannonen Suomusjärven Sisu  FIN  10:33:00   50:07  
7.   Elvira Harkova Russia  RUS  10:37:00   50:56  
8.   Helena Ojala Kauhajoen Karhu  FIN  10:23:00   51:24  
9.   Eeva-Liisa Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:11:00   54:45  
10.   Arija Bertuks Latvia  LAT  10:28:00   55:42  
11.   Raija Sarajärvi Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:17:00   55:47  
12.   Leena Paaso Perämeren Rasti  FIN  10:18:00   56:09  
13.   Päivi Anttonen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:09:00   57:23  
14.   Esther Moosberger Switzerland  SUI  10:12:00   1:00:47  
15.   Päivi Karjalainen Savon Rasti  FIN  10:25:00   1:03:36  
16.   Rauni Karstunen Ylivieskan Kuula  FIN  10:19:00   1:06:30  
17.   Susi Merz Switzerland  SUI  10:44:00   1:10:08  
18.   Anneli Heikkilä Vakka-Rasti  FIN  10:36:00   1:10:47  
19.   Leena Herttua Lapuan Virkiä  FIN  10:35:00   1:11:41  
20.   Sirpa Kauppila Tampereen Pyrintö  FIN  10:21:00   1:12:13  
21.   Leena Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:22:00   1:13:21  
22.   Leena Hautamäki Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:31:00   1:14:58  
23.   Tuija Kankkunen Savon Rasti  FIN  10:30:00   1:18:05  
24.   Olga Gavrilova Russia  RUS  10:27:00   1:20:23  
25.   Paula Saari Lapuan Virkiä  FIN  10:40:00   1:21:09  
26.   Helena Manninen Haukivuoren Kisailijat  FIN  10:26:00   1:21:56  
27.   Anne Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:26:18  
28.   Marja Koljonen Luumäen Rasti  FIN  10:39:00   1:27:45  
29.   Tuula Kaulio Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:34:00   1:33:59  
30.   Satu Leinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:08:00   1:34:13  
31.   Tarja Liikanen Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  10:10:00   1:39:03  
   Lidiia Gavrylenko Ukraine  UKR  10:43:00   DQ  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English