IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D55B 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,5 km
 
1.   Irina Lomova Russia  RUS  13:59:00   46:35  
2.   Elsa Murskaja Russia  RUS  14:27:00   50:50  
3.   Rauni Karstunen Ylivieskan Kuula  FIN  14:01:00   52:11  
4.   Päivi Anttonen Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:29:00   53:10  
5.   Jaana Mannonen Suomusjärven Sisu  FIN  14:10:00   53:23  
6.   Elvira Harkova Russia  RUS  14:09:00   55:46  
7.   Helena Ojala Kauhajoen Karhu  FIN  14:28:00   55:54  
8.   Tatyana Belousova Russia  RUS  14:17:00   57:02  
9.   Auli Kostamo Savon Suunta  FIN  14:02:00   1:00:56  
10.   Eeva-Liisa Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:30:00   1:03:12  
11.   Leena Hautamäki Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:56:00   1:03:15  
12.   Arija Bertuks Latvia  LAT  14:25:00   1:04:21  
13.   Helena Manninen Haukivuoren Kisailijat  FIN  14:24:00   1:07:08  
14.   Päivi Karjalainen Savon Rasti  FIN  14:06:00   1:07:09  
15.   Zoja Gornaja Kazakhstan  KAZ  14:14:00   1:07:36  
16.   Leena Paaso Perämeren Rasti  FIN  14:22:00   1:08:19  
17.   Leena Herttua Lapuan Virkiä  FIN  14:05:00   1:09:09  
18.   Lidiia Gavrylenko Ukraine  UKR  14:03:00   1:09:33  
19.   Tarja Liikanen Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  14:19:00   1:12:08  
20.   Sirpa Kauppila Tampereen Pyrintö  FIN  13:57:00   1:17:44  
21.   Susi Merz Switzerland  SUI  14:20:00   1:19:00  
22.   Ritva Uusimäki Länsi-Rajan Rasti  FIN  14:07:00   1:21:50  
23.   Paula Saari Lapuan Virkiä  FIN  14:18:00   1:22:00  
24.   Anneli Heikkilä Vakka-Rasti  FIN  14:00:00   1:23:59  
25.   Marja Koljonen Luumäen Rasti  FIN  13:58:00   1:25:08  
25.   Tuija Kankkunen Savon Rasti  FIN  14:15:00   1:25:08  
27.   Leena Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:31:00   1:26:34  
28.   Anne Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  14:26:00   1:28:12  
29.   Raija Sarajärvi Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:55:00   1:28:36  
30.   Tuula Kaulio Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  14:11:00   1:29:47  
31.   Olga Gavrilova Russia  RUS  14:04:00   1:42:13  
32.   Satu Leinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:32:00   1:46:24  
33.   Esther Moosberger Switzerland  SUI  14:13:00   1:52:41  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English