IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D55B

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
4749Päivi AnttonenVihtavuoren PamausFIN15:22:0013:20:0014:29:0010:09:00   80449
4750Tatyana BelousovaRussiaRUS15:16:0013:33:0014:17:0010:14:00   48785
4751Arija BertuksLatviaLAT15:13:0013:11:0014:25:0010:28:00   48830
4753Olga GavrilovaRussiaRUS15:31:0013:10:0014:04:0010:27:00   41348
4754Lidiia GavrylenkoUkraineUKR14:58:0013:30:0014:03:0010:43:00   41357
4755Anne HannukainenKankaanpään SuunnistajatFIN15:21:0013:18:0014:26:0010:15:00   413231
4756Elvira HarkovaRussiaRUS14:59:0013:31:0014:09:0010:37:00   180723
4757Leena HautamäkiKortesjärven Järvi-VeikotFIN15:14:0013:38:0013:56:0010:31:00   93749
4758Anneli HeikkiläVakka-RastiFIN15:25:0013:16:0014:00:0010:36:00   131910
4759Leena HerttuaLapuan VirkiäFIN15:01:0013:37:0014:05:0010:35:00   152769
4760Leena IstolahtiYlistaron Kilpa-VeljetFIN14:57:0013:22:0014:31:0010:22:00   41956
4761Tuija KankkunenSavon RastiFIN15:32:0013:07:0014:15:0010:30:00   182729
4762Päivi KarjalainenSavon RastiFIN15:06:0013:40:0014:06:0010:25:00   57905
4763Rauni KarstunenYlivieskan KuulaFIN15:29:0013:27:0014:01:0010:19:00   89378
4764Tuula KaulioRaja-Karjalan SuunnistajatFIN14:55:0013:42:0014:11:0010:34:00   135530
4765Sirpa KauppilaTampereen PyrintöFIN15:27:0013:29:0013:57:0010:21:00   42154
4766Marja KoljonenLuumäen RastiFIN15:15:0013:26:0013:58:0010:39:00   50116
4767Auli KostamoSavon SuuntaFIN  14:02:00    57412
4768Satu LeinonenLahden Suunnistajat-37FIN15:18:0013:17:0014:32:0010:08:00   89239
4769Tarja LiikanenEtelä-Kymen SuunnistajatFIN15:28:0013:21:0014:19:0010:10:00   99695
4770Irina LomovaRussiaRUS15:26:0013:19:0013:59:0010:29:00   130785
4771Helena ManninenHaukivuoren KisailijatFIN15:10:0013:14:0014:24:0010:26:00   52950
4772Jaana MannonenSuomusjärven SisuFIN15:00:0013:34:0014:10:0010:33:00   81779
4773Susi MerzSwitzerlandSUI15:05:0013:15:0014:20:0010:44:00   41356
4774Esther MoosbergerSwitzerlandSUI15:30:0013:24:0014:13:0010:12:00   151698
4775Elsa MurskajaRussiaRUS15:19:0013:12:0014:27:0010:16:00   123669
4776Helena OjalaKauhajoen KarhuFIN15:24:0013:09:0014:28:0010:23:00   402783
4777Leena PaasoPerämeren RastiFIN15:07:0013:32:0014:22:0010:18:00   49732
4778Paula SaariLapuan VirkiäFIN15:08:0013:13:0014:18:0010:40:00   41723
4779Raija SarajärviPudasjärven UrheilijatFIN15:20:0013:44:0013:55:0010:17:00   49439
4780Ritva UusimäkiLänsi-Rajan RastiFIN15:23:0013:35:0014:07:0010:13:00   192054
4781Zoja GornajaKazakhstanKAZ15:02:0013:28:0014:14:0010:38:00   41329
4786Eeva-Liisa YlipelkolaKortesjärven Järvi-VeikotFIN15:12:0013:25:0014:30:0010:11:00   52323
Form of the results:
Suomi  Svenska  English