IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D50B 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,4 km
 
1.   Marja Kosola SK Pohjantähti  FIN  11:19:00   40:33  
2.   Anna-Leena Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:23:00   42:08  
3.   Airi Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:14:00   43:10  
4.   Anne Sorsa Pihkaniskat  FIN  11:21:00   43:19  
5.   Sirpa Leinonen Rastiketut  FIN  11:22:00   43:34  
6.   Tuija Raitanen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:36:00   46:10  
7.   Jolanda Wehrli Switzerland  SUI  11:09:00   46:41  
8.   Tiina Kuusholma Hiisirasti  FIN  11:03:00   47:17  
9.   Leena Tikkanen Lammin Säkiä  FIN  11:17:00   47:52  
10.   Heidy Corrodi Switzerland  SUI  11:13:00   48:18  
11.   Seija Ojajärvi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:11:00   50:37  
12.   Elina Karanta Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:38:00   51:08  
13.   Eija Leppä Suunta Jurva  FIN  11:05:00   52:01  
14.   Ritva Lepola Lapin Veikot  FIN  11:27:00   52:03  
15.   Christine Jenzer Switzerland  SUI  10:53:00   52:21  
15.   Rose-Maj Friman Solf IK  FIN  11:29:00   52:21  
17.   Jutta Poutanen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:28:00   53:17  
18.   Outi Honkimaa Espoon Suunta  FIN  11:33:00   53:23  
19.   Sari Siivola Espoon Akilles  FIN  11:07:00   54:03  
20.   Taina Häyhä Keravan Urheilijat  FIN  11:31:00   55:27  
21.   Kirsi Laitinen Kangasniemen Kalske  FIN  10:51:00   55:42  
22.   Tuula Ravaska Haapaveden Urheilijat  FIN  11:37:00   55:51  
23.   Ulla Kallio Keravan Urheilijat  FIN  10:54:00   58:29  
24.   Ritva Forsell OK Raseborg  FIN  11:25:00   59:49  
25.   Sirpa Mahlanen-Peltola Lapuan Virkiä  FIN  11:10:00   59:59  
26.   Outi Holopainen Suunta-Veikot  FIN  11:20:00   1:04:09  
27.   Anna-Maija Vuorinen Kauhavan Wisa  FIN  11:12:00   1:05:05  
28.   Mervi Aho Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  10:52:00   1:06:29  
29.   Arja Lehto-Linna Hauhon Sisu  FIN  11:04:00   1:07:41  
30.   Deppeler Heidi Vonwil Switzerland  SUI  10:59:00   1:09:08  
31.   Eira Koistinen Someron Esa  FIN  11:00:00   1:09:58  
32.   Marja-Liisa Annala Kauhavan Wisa  FIN  10:55:00   1:11:19  
33.   Rosi Rudolf Switzerland  SUI  11:16:00   1:17:08  
34.   Marjo Rajamäki Rastikarhut  FIN  11:02:00   1:21:22  
35.   Paula Alanen Rasti-Kurikka  FIN  11:34:00   1:21:30  
36.   Lea Kivelä Vakka-Rasti  FIN  10:49:00   1:23:10  
37.   Nora Perkins Irland  IRL  10:57:00   1:23:19  
38.   Raija Hänninen Hiidenkiertäjät  FIN  11:01:00   1:25:47  
39.   Monika Bryner Switzerland  SUI  11:18:00   1:44:36  
   Anne Barsk Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:48:00   DNF  
   Lena Granholm Solf IK  FIN  10:58:00   DNS  
   Marja Martikainen Keuruun Kisailijat  FIN  11:30:00   DNS  
   Tarja Aalto Suunta Jurva  FIN  11:32:00   DNS  
   Seija Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  11:35:00   DNS  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English