IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D45B 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,8 km
 
1.   Tuija Hyvönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:23:00   43:59  
2.   Liubov Sergeeva Russia  RUS  15:52:00   49:19  
3.   Heljä Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:40:00   49:35  
4.   Kristina Fors Sweden  SWE  16:38:00   50:25  
5.   Marja-Leena Antikainen Turun Suunnistajat  FIN  16:06:00   51:47  
6.   Satu Lehmus Hiisirasti  FIN  15:43:00   52:04  
7.   Mervi Heinaro Espoon Suunta  FIN  16:00:00   53:26  
8.   Liisa Mänttäri Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  16:20:00   55:18  
9.   Sanna Villikka Kymin Suunnistajat  FIN  15:38:00   55:51  
10.   Auli Hirvonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  15:42:00   56:06  
10.   Minna-Liisa Mankkinen Suunta Jyväskylä  FIN  16:01:00   56:06  
12.   Hanna Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  15:49:00   56:12  
13.   Anu Muhonen Vaasan Suunnistajat  FIN  16:16:00   56:14  
14.   Sari Saajanen Joutsenon Kullervo  FIN  15:47:00   57:23  
15.   Sari Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  16:18:00   58:18  
16.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  15:54:00   58:23  
17.   Minna Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  15:55:00   59:57  
18.   Anne Malin Salon Vilpas  FIN  16:30:00   1:00:25  
19.   Erja Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:25:00   1:01:03  
20.   Salme Fuller Australia  AUS  16:09:00   1:01:16  
21.   Johanna Salminen Yläneen Kiri  FIN  16:34:00   1:01:32  
22.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  16:24:00   1:01:33  
23.   Kaisa Reunanen Navi  FIN  16:07:00   1:02:35  
24.   Valma Karjalainen SK Pohjantähti  FIN  16:21:00   1:02:39  
25.   Tiina Veijola Lammin Säkiä  FIN  15:50:00   1:03:03  
26.   Eija Hauhia Rasti-Jussit  FIN  15:48:00   1:04:31  
27.   Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  15:58:00   1:04:57  
28.   Margit Elstner Australia  AUT  16:26:00   1:05:13  
29.   Eivor Granqvist Malax IF  FIN  16:11:00   1:05:35  
30.   Tiina Larikka Suunta Jurva  FIN  16:10:00   1:05:49  
31.   Birgit Ahola Kangasala SK  FIN  16:08:00   1:06:24  
32.   Kerttu Kanerva Lapin Veikot  FIN  16:13:00   1:06:26  
33.   Birgit Merl Australia  AUT  16:28:00   1:08:08  
34.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  15:53:00   1:10:49  
35.   Suvi Jalli Hauhon Sisu  FIN  16:12:00   1:13:55  
36.   Renata Truttmann Switzerland  SUI  16:35:00   1:16:03  
37.   Anna-Maija Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:19:00   1:20:49  
38.   Eija Pienimäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:04:00   1:22:25  
39.   Saija Toivola Rastivarsat  FIN  16:15:00   1:23:10  
40.   Tuula Wahlman-Calderara Lynx  FIN  16:03:00   1:24:00  
41.   Marja-Riitta Holmberg Ulvilan Ura  FIN  16:31:00   1:24:37  
42.   Mervi Maikkola Oulun Tarmo  FIN  16:33:00   1:25:50  
43.   Katriina Ovaska Luumäen Rasti  FIN  15:51:00   1:25:57  
44.   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  15:59:00   1:28:13  
45.   Elena Volkova Russia  RUS  15:57:00   1:29:25  
46.   Sari Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  16:14:00   1:31:17  
47.   Svetlana Kuptsova Russia  RUS  16:37:00   1:33:02  
48.   Rahn Brigitta Josef Switzerland  SUI  16:02:00   1:36:13  
49.   Maarit Kaikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:32:00   1:48:46  
50.   Tuula Mbembela Lynx  FIN  16:27:00   1:57:39  
   Claudia Wirz Switzerland  SUI  15:39:00   DQ  
   Pia Molnar Helsingin Suunnistajat  FIN  15:41:00   DNS  
   Ulla Saramäki Suonenjoen Vasama  FIN  15:45:00   DNS  
   Heli Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  16:05:00   DQ  
   Jaana Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:29:00   DNS  
   Heidi Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:36:00   DNF  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English