IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D35A

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
3050Tanja AutioKarkki-RastiFIN16:20:0011:43:0015:27:008:57:00   43002
3051Elena BannikovaRussiaRUS17:02:0011:25:0015:04:009:05:00   70697
3052Sanna CarlssonEspoon AkillesFIN  15:02:008:36:00   156813
3053Peichi ChuangTaipeiTPE16:51:0011:29:0015:09:009:18:00   155318
3054Helene EdiarFranceFRA16:15:0011:27:0015:36:009:14:00   70309
3055Jonna EevaKuopion SuunnistajatFIN17:07:0012:02:0015:22:008:11:00   137516
3056Irene EglinSwitzerlandSUI16:53:0012:08:0015:08:008:29:00   70767
3057Annukka GomanVesaisen PojatFIN16:03:0011:37:0015:49:008:59:00   142752
3058Huber Brigitte GrünigerSwitzerlandSUI16:05:0012:13:0015:53:008:16:00   70541
3059Maria HaapamäkiKauhajoen KarhuFIN16:48:0011:45:0015:57:008:10:00   136687
3060Reetta HeiskanenSavon RastiFIN16:58:0011:04:0015:30:009:09:00   154597
3061Fränzi HubmannSwitzerlandSUI16:11:0012:18:0015:21:008:31:00   70839
3062Susan HumppiMäntän Seudun EräpirkatFIN16:41:0012:05:0015:11:008:46:00   55165
3063Taija HuuskonenJämsän Retki-VeikotFIN16:52:0011:12:0015:20:009:17:00   401156
3064Johanna HäggmanMalax IFFIN16:33:0012:01:0015:58:008:13:00   41415
3065Taru IkäheimonenLynxFIN16:54:0011:13:0016:04:008:28:00   485479
3066Katja KaarioSuunta JyväskyläFIN17:13:0011:15:0015:37:008:25:00   45585
3067Hanna KangasahoLynxFIN16:18:0011:48:0016:13:008:18:00   156776
3068Päivi KarjalainenSuunta JyväskyläFIN16:21:0012:14:0015:52:008:05:00   412946
3069Susanna KarppiLaihian LujaFIN 11:02:00 8:52:00   128769
3070Maarit KarvonenKouvolan SuunnistajatFIN16:13:0012:06:0015:25:008:50:00   128616
3071Johanna KemppiRajamäen RykmenttiFIN16:24:0012:03:0016:02:008:02:00   55933
3072Eija KestiläSuunta JyväskyläFIN17:10:0011:49:0015:18:008:19:00   177880
3073Pirjo KnuutiNivalan UrheilijatFIN17:14:0011:33:0015:00:008:55:00   48318
3074Anu ValkonenSuunta JyväskyläFIN  15:28:00    47679
3075Riina KorjamoEspoon SuuntaFIN16:10:0012:07:0015:32:008:40:00   181618
3076Tiina KoskelaHalsuan ToivoFIN16:34:0011:14:0015:43:009:04:00   48363
3077Anni KulmalaRastikarhutFIN17:16:0011:51:0015:13:008:20:00   45390
3078Tanja-Tupuna KumaraLaihian LujaFIN17:12:0011:08:0015:47:008:22:00   182661
3079Reetta LakanenVehkalahden VeikotFIN17:17:0011:01:0015:31:008:38:00   182859
3080Raisa Latvala-KaatajaVaasan SuunnistajatFIN17:11:0011:17:0015:24:008:37:00   189982
3081Laura LauriOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:27:0012:09:0015:14:008:47:00   411579
3082Mari LaurinenHyvinkään RastiFIN17:05:0011:23:0015:54:008:04:00   161608
3083Anne LehtinenKauhajoen KarhuFIN16:16:0011:28:0016:16:008:32:00   312878
3084Meri LouhisolaLynxFIN16:14:0012:11:0015:41:008:21:00   47974
3085Maija LångKuopion SuunnistajatFIN16:00:0012:10:0015:33:008:45:00   177910
3086Sara LöyttyjärviRasti-JyryFIN17:09:0011:16:0015:39:008:27:00   152293
3087Saara MahlamäkiEspoon SuuntaFIN17:15:0011:34:0015:40:008:09:00   126402
3088Päivi MalmiHelsingin SuunnistajatFIN16:30:0011:59:0015:17:008:56:00   118133
3089Pia-Riitta MarjalaSK PohjantähtiFIN16:23:0011:09:0016:17:008:39:00   49476
3090Bettina MattleSwitzerlandSUI16:46:0012:15:0015:06:008:33:00   70551
3091Anne Mäki-LaurilaPunkalaitumen KuntoFIN16:42:0012:04:0015:44:008:14:00   190971
3092Riitta NiinimäkiSK PohjantähtiFIN17:08:0011:38:0015:50:008:00:00   80026
3093Mervi NivukoskiYlistaron Kilpa-VeljetFIN16:01:0011:54:0015:26:009:16:00   167223
3094Tanja NyholmKarkki-RastiFIN16:56:0012:17:0015:19:008:08:00   45121
3095Jaana NymanSuunta JyväskyläFIN17:18:0011:40:0015:01:008:35:00   125980
3096Leena OjalaRasti-KurikkaFIN16:29:0011:21:0016:11:008:34:00   152974
3097Elina OrjalaKokkolan SuunnistajatFIN16:49:0011:42:0016:06:008:03:00   3
3098Paula PartanenHyvinkään RastiFIN16:43:0011:52:0016:09:008:06:00   193650
3099Suvi PelkonenVehkalahden VeikotFIN16:50:0011:05:0015:34:009:13:00   156022
3100Kaisa PohtolaYlistaron Kilpa-VeljetFIN17:04:0012:00:0015:29:008:12:00   41975
3101Paula PorkkaHiidenkiertäjätFIN16:04:0011:39:0015:56:008:54:00   181537
3102Nastasja PotemkinaRussiaRUS16:57:0011:06:0015:23:009:12:00   70249
3103Tiina RautakorpiEspoon AkillesFIN16:26:0011:20:0016:00:008:43:00   128139
3104Niina RiissanenEspoon AkillesFIN16:37:0011:11:0015:42:009:07:00   82497
3105Riina RintamäkiPihkaniskatFIN16:55:0012:16:0015:12:008:17:00   49847
3106Minna Rotola-PukkilaKauhajoen KarhuFIN 11:35:0015:35:00    57683
3107Riikka SaarimäkiRastiketutFIN 11:31:0015:48:008:58:00   154113
3108Katja SeppänenHiisirastiFIN16:25:0011:22:0015:38:009:03:00   133866
3109Hanna SillanpääHyvinkään RastiFIN17:00:0011:00:0016:15:008:23:00   117922
3110Anu SintonenPihkaniskatFIN17:03:0011:36:0015:10:008:53:00   184978
3111Satu SintonenPihkaniskatFIN17:01:0011:41:0015:03:008:51:00   161653
3113Elina SyrjälahtiRasti-VihtiFIN16:35:0011:10:0015:46:009:01:00   44049
3114Olga SyvoronovaUkraineUKR16:32:0011:19:0015:59:008:44:00   145785
3115Anu TahvanainenLahden Suunnistajat-37FIN16:17:0011:30:0016:01:008:48:00   192705
3116Erika TammilehtoKouvolan SuunnistajatFIN16:40:0011:58:0016:03:008:07:00   161430
3117Irina TrempoltsevaRussiaRUS16:31:0011:47:0015:15:009:10:00   70840
3118Satu TurtolaKokkolan SuunnistajatFIN16:12:0011:32:0016:10:008:42:00   48220
3119Heli UrpalainenSonkajärven PahkaFIN17:06:0011:50:0015:16:008:24:00   121259
3120Elli VirtaRastikarhutFIN16:39:0011:57:0015:05:009:00:00   181838
3121Hanna RiihinenKeravan UrheilijatFIN  15:07:009:08:00   44447
3122Tiia GrönholmKalevan RastiFIN16:07:00  8:41:00   125124
3123Anu KopraRastikarhutFIN16:28:0011:18:0015:45:009:02:00   176976
3127Susanna VäliheikkiLaitasaaren VetoFIN16:22:0011:07:0015:51:009:11:00   53887
3128Outi ÖrnKärkölän Kisa-VeikotFIN16:47:0011:44:0016:12:008:01:00   47291
Form of the results:
Suomi  Svenska  English