IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D21C

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
4151Tanja Ahola-VirtanenHämeenlinnan SuunnistajatFIN16:17:0012:20:0014:52:009:38:00   159864
4152Maija AsmundelaKannuksen UraFIN15:48:0012:18:0015:24:009:29:00   180154
4153Vilma BalciunaiteLithuaniaLTU15:51:0012:31:0015:22:009:20:00   70964
4154Marianne EskolaTampereen PyrintöFIN16:05:0012:49:0015:04:009:09:00   179494
4155Laura Flöjt-LeinonenSavon RastiFIN15:43:0012:40:0014:54:009:46:00   174792
4156Joana GracaPortugalPOR15:53:0012:43:0015:08:009:11:00   70625
4157Heidi HalonenLounais-Hämeen RastiFIN16:02:0012:33:0014:46:009:48:00   193493
4158Reija HarlamowHimangan UrheilijatFIN  15:19:00    41877
4159Annerös HedigerSwitzerlandSUI16:16:0012:11:0015:01:009:34:00   71172
4160Anna HeikkaSK PohjantähtiFIN16:09:0012:16:0015:17:009:23:00   90899
4161Anne HirvikallioLuumäen RastiFIN  14:57:009:32:00   88048
4162Pirjo HolappaYlikiimingin NuijamiehetFIN16:10:0012:12:0015:18:009:25:00   49840
4163Johanna HolmViitasaaren SuuntaFIN15:45:0012:46:0014:59:009:30:00   181732
4164Sanna HämälistöSuomusjärven SisuFIN16:20:0012:32:0014:58:009:17:00   166469
4165Maria KallioRasti-NokiaFIN  15:12:009:12:00   190003
4166Miia KelosuoKorven HonkaFIN15:44:0012:29:0015:23:009:28:00   182560
4167Laura KorppinenKoskelankylän RientoFIN15:55:00      179936
4168Eeva-Liisa LaaksoKalvolan KeihäsFIN16:24:0012:37:0014:43:009:24:00   131557
4169Henna LanttoKoskelankylän RientoFIN  15:20:00    143008
4170Susanna LehtosaariOulunsalon VasamaFIN16:06:0012:28:0015:11:00    52239
4171Hanna LeinamoKalvolan KeihäsFIN16:22:0012:26:0015:03:009:15:00   177857
4172Sanna LeppämäkiViitasaaren SuuntaFIN15:47:0012:35:0015:16:009:26:00   167687
4173Johanna NaatulaPirkkalan HiihtäjätFIN15:56:0012:45:0014:51:009:31:00   52883
4174Minna OksaPaimion RastiFIN15:46:0012:22:0015:15:009:35:00   75652
4175Saara OripeltoKalvolan KeihäsFIN16:08:0012:14:0014:55:009:47:00   179951
4176Marianna ParonenItä-Hämeen RastiFIN16:23:0012:36:0014:47:009:22:00   81808
4177Maria RajalaKouvolan SuunnistajatFIN15:59:0012:44:0015:07:009:14:00   190995
4178Eeva RautanenTuupovaaran SepotFIN16:00:0012:47:0014:44:009:36:00   125080
4179Tatiana ShevchenkoRussiaRUS16:18:0012:25:0014:49:009:37:00   158175
4180Liisa SinisammalJämsän Retki-VeikotFIN15:50:0012:21:0015:02:009:49:00   91742
4181Sanna SintonenKooveeFIN15:49:0012:19:0015:10:009:42:00   54905
4182Anna-Eerika TepsaLapin VeikotFIN16:11:0012:42:0014:53:009:21:00   71162
4183Maija TikkaRaja-Karjalan SuunnistajatFIN15:52:0012:39:0014:45:009:45:00   43311
4184Saija Timonen-SantavuoriYlikiimingin NuijamiehetFIN16:04:0012:34:0015:09:009:13:00   65240
4185Nadezda TseryukovaRussiaRUS 12:23:0015:21:009:08:00   70894
4186Jenni UrponenPudasjärven UrheilijatFIN16:19:0012:08:0014:56:009:43:00   120219
4187Ann-Mari KärkäsKeravan UrheilijatFIN16:03:0012:30:0015:14:009:16:00   194120
4188Jaana KetolaEspoon AkillesFIN16:12:0012:09:0015:00:009:44:00   168317
4192Mirka VainiomäkiSuunta-SepotFIN15:57:0012:48:0015:05:009:19:00   154923
Form of the results:
Suomi  Svenska  English