IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D20E

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
 Anna AlppiRastikarhutFIN14:20:0013:15:0014:31:0010:09:00   156602
282Silja AnnilaRasti-LukkoFIN 13:25:0014:25:00    154793
 Marjo BergmanOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:47:0013:37:0014:21:009:46:05   154662
 Thalia BertschingerSwitzerlandSUI14:36:0014:18:0013:50:0010:37:00   145008
 Tatiana BevzaRussiaRUS15:03:0014:21:0013:14:009:54:40   181411
 Mikaela BorgmanIF Sibbo-VargarnaFIN15:15:0012:58:0014:03:0010:28:00   42190
287Bec ButlerKooveeFIN14:16:0013:27:00     134478
 Evgeniya CherkashinaRussiaRUS15:21:0013:18:0013:27:0010:38:00   144484
 Katerina ChurikovaRussiaRUS14:40:0014:01:0014:08:0010:33:00   144449
 Michele DawsonAustraliaAUS 13:07:0013:39:0010:39:00   144489
 Jacqui DoyleAustriaAUS 14:10:0013:54:0010:40:00   144485
 Susanna ForsellOK RaseborgFIN15:14:0013:52:0013:38:009:56:50   175763
 Jannina GustafssonTuusulan Voima-VeikotFIN14:04:0013:43:0014:26:0010:41:00   182753
 Emmi HaavistoTurun SuunnistajatFIN14:01:0014:14:0014:01:0010:25:00   89267
 Annukka HanhijärviEspoon AkillesFIN14:33:0013:20:0013:46:0010:03:00   153085
 Marjukka HanhijärviEspoon AkillesFIN14:44:0014:11:0013:44:009:55:05   153090
 Suvi HarjuTampereen PyrintöFIN15:12:0014:02:0013:25:0010:42:00   90205
 Sirja HeiskanenKangasniemen KalskeFIN14:10:0014:08:0013:52:0010:21:00   180196
 Essi HietaojaHelsingin SuunnistajatFIN14:46:0013:30:0014:13:009:33:39   148323
 Johanna HulkkonenPihkaniskatFIN14:49:0013:06:0014:27:0010:43:00   153501
 Emilia HyvärinenRastivarsatFIN15:07:0013:55:0013:07:009:48:06   177123
 Elli HäkkinenSaarijärven PullistusFIN14:45:0012:55:0014:06:0010:44:00   180647
 Victoria HöstmanIF FemmanFIN14:30:0013:12:0014:02:0010:10:00   159558
 Laura JakobssonRastikarhutFIN14:48:0013:24:0013:20:0010:45:00   177022
 Julia JärvinenKangasala SKFIN15:08:0014:00:0013:31:0010:32:00   84623
 Noora KarjalainenSK PohjantähtiFIN14:38:0014:16:0013:47:0010:23:00   77882
 Sara KarvonenLynxFIN14:15:0014:05:0013:59:0010:00:00   155088
308Linnea SundströmSwedenSWE 13:09:00     118210
 Silja KauppinenSK PohjantähtiFIN14:24:0014:25:0013:04:0010:16:00   177210
 Anna KerkkonenJämsän Retki-VeikotFIN15:01:0014:12:0013:12:0010:07:00   93829
 Sanni KiveläAngelniemen AnkkuriFIN14:09:0013:46:0013:33:009:32:59   485566
 Irene KosonenAnttolan UrheilijatFIN14:43:0013:01:0014:10:0010:26:00   182614
 Ida KujansuuMS ParmaFIN15:02:0014:17:0013:08:0010:46:00   88010
 Tuija KuuselaRastikarhutFIN14:08:0013:36:0014:12:009:51:02   83580
 Sanni KymäläinenTampereen PyrintöFIN14:55:0013:08:0014:16:0010:47:00   175175
 Anniina KössiKortesjärven Järvi-VeikotFIN15:18:0013:57:0013:11:0010:48:00   59802
 Emma LaakkioAngelniemen AnkkuriFIN15:27:0013:23:0013:10:0010:11:00   148686
 Laura LaakkonenTampereen PyrintöFIN14:50:0014:06:0013:22:0010:49:00   166149
 Elina LammiHelsingin SuunnistajatFIN14:12:0014:20:0013:55:009:59:53   153720
320Siiri LepolaOK OrientFIN15:30:0013:59:0013:01:0010:20:00   191065
 Mia LindrothAsikkalan RaikasFIN14:41:0014:15:0013:42:0010:12:00   158500
 Maiju LonkaSK VuoksiFIN15:10:0013:03:0013:40:0010:27:00   128950
 Essi LotvonenLaitasaaren VetoFIN14:54:0014:22:0013:30:0010:13:00   81864
 Meri MaijalaLapin VeikotFIN15:00:0013:31:0014:19:0010:02:00   480666
 Milla MaijalaLapin VeikotFIN14:18:0013:48:0013:28:0010:22:00   410888
 Sirkku MinkkinenRajamäen RykmenttiFIN14:51:0013:29:0014:29:009:54:53   180982
 Heather MuirAustraliaAUS14:21:0014:24:0013:03:0010:50:00   144941
 Emmi MähönenTampereen PyrintöFIN14:00:0014:04:0014:07:009:40:03   59933
 Elisa MäkinenMäntsälän UrheilijatFIN14:23:0013:17:0014:20:0010:34:00   177461
 Emilia MänttäriKuopion SuunnistajatFIN14:58:0014:19:0013:15:0010:08:00   99779
 Krista NiiranenKalevan RastiFIN14:34:0013:51:0013:05:0010:06:00   112682
 Iida NummelaMäntsälän UrheilijatFIN14:06:0013:39:0013:43:0010:31:00   153414
 Elin NylundIF FemmanFIN 12:59:0013:24:0010:51:00   93015
 Elli PeltomäkiRastikarhutFIN14:17:0013:47:0013:26:0010:52:00   50516
335Emma PiitulainenKalevan RastiFIN 13:22:0013:21:0010:35:00   125496
 Alisa RaitanenTuusulan Voima-VeikotFIN14:07:0013:56:0013:36:0010:53:00   126323
 Laura RobertsonNew ZealandNZL 13:32:0014:18:0010:54:00   144942
 Veronique RuppenthalTurun SuunnistajatSUI15:11:0013:58:0013:17:009:42:11   186520
 Mira RäisänenSaloisten ReipasFIN14:32:0014:03:0014:04:0010:18:00   181399
 Ruska SaarelaKokkolan SuunnistajatFIN14:57:0013:04:0013:41:009:57:12   182296
 Henna SaarinenKooveeFIN15:09:0013:10:0013:37:009:36:57   112516
342Iina SantamäkiKangasala SKFIN  14:30:00    89158
343Iida SavolainenKangasala SKFIN 13:14:0013:35:00    128601
 Vilmalotta SilvonenHelsingin SuunnistajatFIN15:16:0013:33:0013:53:0010:01:00   182880
 Emma SimosasOK OrientFIN14:14:0013:35:0014:05:0010:55:00   95977
 Anniina SuhonenKuopion SuunnistajatFIN15:25:0013:50:0013:23:009:52:32   181526
 Marika SuominenRajamäen RykmenttiFIN14:13:0013:38:0014:14:0010:36:00   190468
 Mirka SuutariKouvolan SuunnistajatFIN 13:00:00 10:56:00   161450
 Emilia SågforsOK BotniaFIN14:26:0014:09:0013:56:009:58:54   88485
 Leena TaniKouvolan SuunnistajatFIN15:05:0013:41:0013:02:0010:17:00   88543
 Emilia TeiniRasti-LukkoFIN14:39:0012:57:0014:23:0010:57:00   182897
 Minttu ToivanenRasti-NokiaFIN15:23:0012:56:0013:32:0010:24:00   143921
 Pinja ToivanenRasti-NokiaFIN14:37:0014:13:0013:18:0010:15:00   144367
 Veronika TomashevskayaRussiaRUS14:25:0014:26:0013:06:0010:58:00   144958
 Maaret TurunenRajamäen RykmenttiFIN14:42:0013:11:0013:45:009:52:32   83672
 Ella NurmiVaasan SuunnistajatFIN14:53:0013:19:0014:09:0010:05:00   90189
 Johanna SaariRasti-LukkoFIN14:59:0014:23:0013:00:0010:30:00   54243
 Minna NärhiJämsän Retki-VeikotFIN15:31:0013:42:0013:29:0010:29:00   81679
 Oona ValkonenKangasniemen KalskeFIN15:26:0013:54:0013:09:009:30:00   40980
 Hanna VarjusSK VuoksiFIN14:52:0013:28:0013:13:0010:59:00   65860
 Salome WeberSwitzerlandSUI14:02:0013:49:0014:22:009:42:59   144478
 Aino VuopioPellon PonsiFIN15:24:0013:53:0013:19:0011:00:00   117139
 Tiia YlikangasRasti-KurikkaFIN14:27:0014:07:0013:57:0010:14:00   55389
 Beata ZalaiskalnaKazakhstanKAZ15:17:0013:16:0013:48:0010:19:00   81165
 Marili ZimmermannEstoniaFIN15:06:0013:21:0013:58:0010:04:00   144965
Form of the results:
Suomi  Svenska  English