IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D16E

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
 Katariina AaltonenHelsingin SuunnistajatFIN15:49:0013:24:0015:49:0010:11:00   194142
 Simona AebersoldSwitzerlandSUI16:30:0012:23:0014:00:008:46:33   194300
 Eveliina AholaNaviFIN17:11:0013:41:0014:03:0010:32:00   137711
 Pirjo Ala-MäyryKooveeFIN16:07:0014:21:0014:07:0010:24:00   183464
 Sanni AlataloTampereen PyrintöFIN15:30:0014:26:0013:55:0010:33:00   128749
 Vilma AnnalaKangasala SKFIN14:45:0014:02:0014:58:008:56:25   186661
 Inna AntikainenTurun SuunnistajatFIN16:57:0012:43:0015:26:008:50:14   157928
 Katariina AumoKalvolan KeihäsFIN16:51:0012:11:0014:54:0010:13:00   170042
 Ekaterina BabyevaRussiaRUS17:00:0012:36:0014:20:008:36:41   158877
 Saana BackmanHaukiputaan HeittoFIN16:48:0013:00:0014:05:009:58:00   132255
 Ida-Marie CederbergPargas IFFIN15:04:0013:34:0015:51:008:37:12   409165
 Isabel DonnerOK77FIN15:53:0013:20:0015:57:0010:16:00   90148
 Hanne-Line EkströmMS ParmaFIN17:05:0012:59:0014:14:009:55:00   43665
 Alexandra EnlundIF FemmanFIN15:36:0012:12:0015:45:008:41:02   117065
 Camilla FingerroosPaimion RastiFIN15:40:0013:38:0016:13:009:15:00   158169
 Jonna ForsSwedenSWE16:29:0011:50:0014:37:009:00:00   158270
 Ronja FrimanHyvinkään RastiFIN15:18:0012:39:0015:16:009:45:00   152076
 Evelina FurubackaOK BotniaFIN16:52:0013:36:0014:10:0010:22:00   175522
 Angelina GoncharenkoRussiaRUS16:16:0011:55:0016:19:009:26:00   158203
 Gabriella GustafssonSwedenSWE15:42:0013:50:0015:32:008:44:09   158885
 Anni HaanpääTampereen PyrintöFIN15:58:0013:13:0016:20:008:42:19   186482
 Henriikka HaapasaloSK PohjantähtiFIN15:45:0014:09:0015:18:009:52:00   9
 Riikka HaltiaRajamäen RykmenttiFIN16:17:0012:44:0014:04:008:35:07   159192
 Kaisa HankalaIkaalisten Nouseva-VoimaFIN15:20:0013:48:0014:32:0010:12:00   43628
 OIga HannunenSuunta JyväskyläFIN16:40:0013:21:0014:17:009:36:00   186668
 Moona HarjuPudasjärven UrheilijatFIN17:19:0012:07:0014:53:009:16:00   180482
 Iina HasuOK OrientFIN16:36:0011:51:0014:34:0010:34:00   77899
 Riikka HaverinenKajaanin SuunnistajatFIN15:32:0013:31:0016:07:009:42:00   191988
 Petra HeinjokiJämsän Retki-VeikotFIN15:47:0013:56:0015:42:0010:28:00   408199
 Iida HeiskanenHelsingin SuunnistajatFIN15:34:0013:22:0015:59:009:21:00   170580
 Anna HiltunenYlikiimingin NuijamiehetFIN15:33:0013:47:0014:09:0010:21:00   152059
 Emmi HiltunenSiikaisten SisuFIN15:31:0012:03:0016:08:009:47:00   89227
 Jenna HimankaLapuan VirkiäFIN14:46:0014:03:0015:41:009:39:00   137971
 Kia-Lotta HirvonenRastivarsatFIN16:19:0013:59:0014:15:009:22:00   128027
 Laura HolmbergRastikarhutFIN16:24:0014:07:0014:01:0010:35:00   180249
 Roosa HyvärinenRastivarsatFIN16:08:0012:46:0015:53:009:12:00   176961
 Kiia IsokallioRasti-NokiaFIN17:17:0012:41:0013:50:009:23:00   190911
 Emma-Noora JaakolaPudasjärven UrheilijatFIN17:04:0013:44:0014:38:0010:03:00   180636
 Milja JaatinenHaukiputaan HeittoFIN15:56:0013:12:0016:15:009:51:00   152534
 Enni JalavaVakka-RastiFIN17:03:0013:25:0014:46:008:55:58   192045
 Laura JerkkuTurun SuunnistajatFIN16:37:0013:52:0014:29:0010:36:00   411550
 Sini-Pauliina JuopperiLapin VeikotFIN17:22:0012:28:0015:15:009:49:00   128738
 Sonia JuutilainenSK VuoksiFIN16:59:0013:15:0014:55:009:54:00   50446
 Selja KaartinenAngelniemen AnkkuriFIN16:43:0012:31:0015:14:009:07:00   138985
 Sofia KallioKalvolan KeihäsFIN16:05:0013:03:0013:45:0010:14:00   191889
 Venla KinnalaTurun SuunnistajatFIN17:06:0012:58:0015:24:008:57:58   186664
 Annika KirvesmiesKuopion SuunnistajatFIN15:21:0012:40:0015:28:009:38:00   128773
 Anni KivilaaksoLynxFIN16:33:0014:01:0014:25:0010:37:00   182914
 Veera KlemettinenSuunta JyväskyläFIN15:08:0013:30:0015:52:008:30:00   155967
 Julia KoivistoKortesjärven Järvi-VeikotFIN16:11:0012:02:0016:09:0010:38:00   153779
 Ekaterina KoltunovaRussiaRUS15:26:0013:11:0014:23:0010:04:00   122681
 Ronja KontkanenKangasala SKFIN15:59:0011:52:0016:01:008:58:03   150697
 Saara KorhonenTuusulan Voima-VeikotFIN15:05:0012:48:0015:44:0010:19:00   119868
 Veera KorteniemiPellon PonsiFIN16:25:0014:19:0014:44:009:18:00   145911
 Anna KorzhavinaRussiaRUS15:00:0013:09:0016:21:009:30:00   99287
 Sanna KoskelaRasti-JussitFIN14:53:0012:55:0016:00:008:57:25   161077
 Noora KoskinenHiisirastiFIN16:55:0012:24:0015:27:008:33:01   80248
 Laura KotilaOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:52:0013:02:0015:03:009:35:00   139211
 Anna KuronenHelsingin SuunnistajatFIN16:50:0013:17:0014:21:0010:27:00   188526
 Anni KyröRastivarsatFIN15:01:0012:32:0015:34:0010:39:00   182775
 Sonja LaasonenTampereen PyrintöFIN17:10:0013:23:0014:41:0010:08:00   142762
 Saana LahdelmaNaviFIN14:51:0012:45:0015:04:008:59:11   130128
 Alisa LaitinenNaviFIN15:57:0012:08:0016:11:009:05:00   166335
 Nella LaurikkalaKooveeFIN15:02:0012:50:0015:56:0010:17:00   120084
 Moona LehtolaKangasala SKFIN17:01:0011:58:0014:56:009:13:00   83858
 Ella MahlamäkiEspoon SuuntaFIN15:22:0012:42:0015:08:009:28:00   169496
 Anni MalinenTuusulan Voima-VeikotFIN16:26:0012:25:0015:48:009:19:00   152860
 Zlata MalyshevaRussiaRUS15:54:0012:05:0015:29:008:40:56   159077
 Karoliina MartikainenIF Sibbo-VargarnaFIN16:23:0012:33:0016:10:008:56:10   181336
 Roosa MetsolaKymin SuunnistajatFIN16:41:0012:19:0015:30:008:49:32   153140
 Anni MuhonenVaasan SuunnistajatFIN15:11:0013:08:0016:12:0010:10:00   176937
 Emma MuhonenVaasan SuunnistajatFIN16:28:0014:00:0014:36:009:53:00   129159
 Ellen MyrskogIK KronanFIN15:24:0012:21:0015:06:008:46:59   146868
 Riikka MäkinenMäntsälän UrheilijatFIN15:16:0012:37:0016:22:009:37:00   190998
 Tiina MäntyläRastiketutFIN16:49:0013:32:0014:52:009:32:00   129997
 Liisa NenonenSK VuoksiFIN16:03:0012:16:0014:42:009:09:00   193655
 Sofia NiinimäkiKyrös-RastiFIN16:00:0012:18:0016:04:0010:18:00   180360
 Elina NissinenNaviFIN17:09:0012:10:0015:13:0010:29:00   128800
 Sara NivaLaitasaaren VetoFIN16:18:0014:20:0013:57:0010:40:00   190675
 Sanni NorrbackaHyvinkään RastiFIN15:39:0014:23:0014:16:008:51:40   185214
 Liinu NummelaMäntsälän UrheilijatFIN15:10:0013:27:0014:40:008:52:56   181882
 Eveliina NurmiRastiketutFIN16:34:0013:58:0013:54:009:33:00   140622
 Jutta NurminenValkeakosken HakaFIN15:14:0014:22:0014:28:009:01:00   178059
 Marikki NygårdKuopion SuunnistajatFIN16:53:0012:57:0013:53:009:03:00   159225
 Amy NymalmPargas IFFIN16:39:0012:20:0015:23:008:46:06   177204
 Aasheim Tonje NymarkNorwayNOR14:47:0013:06:0015:01:0010:09:00   192318
 Aurora NäsiSK PohjantähtiFIN16:22:0012:56:0015:55:0010:42:00   154085
 Juliaana NäsiSK PohjantähtiFIN16:09:0012:53:0014:12:008:50:40   413244
891Caoimhe OBoyleIrlandIRL15:44:0013:28:0015:43:00    158213
 Emmi OksanenSiilin RastiFIN15:13:0012:51:0015:09:009:41:00   180226
 Maiju OksanenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN16:15:0014:24:0014:35:009:04:00   111169
894Janni OllikainenNaviFIN14:59:0012:49:0016:05:0010:00:00   137455
 Johanna PaasiTampereen PyrintöFIN15:17:0012:27:0015:38:0010:23:00   157943
 Veera PaasikiviKangasala SKFIN17:12:0012:34:0014:13:0010:25:00   150558
 Sannimaari PaavolaValkeakosken HakaFIN15:41:0013:33:0015:58:0010:05:00   120069
 Annika PajulaKangasala SKFIN15:38:0013:42:0015:47:009:24:00   160254
 Anni PakkanenIF Sibbo-VargarnaFIN17:02:0012:00:0014:47:009:40:00   183436
 Pihla PasanenRasti-JussitFIN16:02:0011:49:0016:17:009:17:00   41658
 Meabh PerkinsIrlandIRL16:35:0014:08:0013:56:0010:30:00   158226
 Elena PisarenkoRussiaRUS16:45:0013:01:0015:20:008:53:29   158212
903Salla PitkänenTampereen PyrintöFIN14:50:00      146139
Form of the results:
Suomi  Svenska  English