IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D14A 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,0 km
 
1.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  8:45:00   33:46  
2.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  8:21:00   37:40  
3.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  9:15:00   39:00  
4.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  8:39:00   39:15  
5.   Janina Donner OK77  FIN  8:09:00   39:26  
6.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  8:18:00   40:25  
7.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  8:13:00   40:47  
8.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  9:02:00   41:03  
9.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  8:57:00   41:19  
10.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  8:49:00   41:45  
11.   Darya Panchenko Russia  RUS  8:27:00   42:22  
12.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:16:00   42:27  
13.   Julia Himilä Karkki-Rasti  FIN  8:38:00   42:59  
14.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  9:00:00   43:53  
15.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske  FIN  9:14:00   46:36  
16.   Johanna Siltanen Turun Suunnistajat  FIN  9:28:00   48:05  
17.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  8:40:00   48:18  
18.   Venla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  9:27:00   49:21  
19.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  8:46:00   49:25  
20.   Olga Vasileva Russia  RUS  9:30:00   49:41  
21.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  8:31:00   50:05  
22.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  8:03:00   50:07  
23.   Milla Lagerroos Ulvilan Ura  FIN  8:20:00   50:28  
24.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  8:07:00   51:15  
25.   Christa Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  8:50:00   51:41  
26.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  8:34:00   52:05  
27.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  8:43:00   52:27  
28.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  8:14:00   52:29  
29.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  8:16:00   53:16  
30.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  8:42:00   53:26  
31.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  9:24:00   53:48  
32.   Pinja Partinen Kalevan Rasti  FIN  8:33:00   53:59  
33.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:21:00   54:11  
34.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:08:00   54:36  
35.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  9:25:00   54:48  
36.   Venla Riipinen Navi  FIN  8:23:00   55:22  
37.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:20:00   55:24  
38.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:13:00   55:30  
39.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  9:11:00   55:51  
40.   Anna Chelnova Russia  RUS  8:25:00   55:52  
41.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  8:11:00   56:00  
42.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  9:23:00   56:35  
43.   Jenna Leipijärvi Hämeenlinnan Suunnistajat    8:47:00   56:54  
44.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia  FIN  8:29:00   57:14  
45.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  8:15:00   58:48  
46.   Milla Mattila Kymin Suunnistajat  FIN  9:19:00   59:03  
47.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  8:59:00   59:46  
48.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  8:19:00   59:52  
49.   Irina Bulashevich Russia  RUS  8:30:00   1:00:16  
50.   Evita Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  8:48:00   1:00:47  
51.   Anja Scherrer Switzerland  SUI  8:36:00   1:01:02  
52.   Laura Uusi-Simola Mäntsälän Urheilijat  FIN  8:01:00   1:01:23  
52.   Minna Lonka SK Vuoksi  FIN  8:35:00   1:01:23  
54.   Kaisa Rooba Estonia  EST  9:09:00   1:01:29  
55.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  8:52:00   1:02:53  
56.   emer perkins Irland  IRL  9:01:00   1:03:29  
57.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  8:54:00   1:03:51  
58.   Maria Niemi Espoon Suunta  FIN  8:53:00   1:04:48  
59.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  8:05:00   1:05:19  
60.   Iida Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  9:03:00   1:05:28  
61.   Anna Belodedova Russia  RUS  9:06:00   1:07:23  
62.   Anastasia Eltsova Russia  RUS  8:02:00   1:08:14  
63.   Eadaoin McCavana Irland  IRL  8:12:00   1:10:43  
64.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  9:04:00   1:10:55  
65.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:29:00   1:11:23  
66.   Anna-Kaisa Hakala Lapuan Virkiä  FIN  8:26:00   1:11:38  
67.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  9:26:00   1:12:48  
68.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  8:32:00   1:12:50  
69.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  8:24:00   1:13:01  
70.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  8:58:00   1:13:02  
71.   Eveliina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  8:41:00   1:14:13  
72.   Riina Jordi Switzerland  SUI  8:55:00   1:16:00  
73.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat  FIN  8:00:00   1:19:16  
74.   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  8:22:00   1:20:57  
75.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  9:22:00   1:21:34  
76.   Maija Laasanen Laihian Luja  FIN  8:44:00   1:24:37  
77.   Annamari Syrjälä Laihian Luja  FIN  9:18:00   1:25:53  
78.   Kira Kotvitskaya Russia  RUS  8:10:00   1:26:51  
79.   Tanja Heinjoki Jämsän Retki-Veikot  FIN  8:08:00   1:31:20  
80.   Kim Hadorn Switzerland  SUI  9:07:00   1:33:11  
   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri  FIN  8:06:00   DQ  
   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  8:28:00   DNS  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  9:12:00   DNS  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English