IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D14A 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,3 km
 
1.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  16:09:00   40:34  
2.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  15:58:00   41:13  
3.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:08:00   41:14  
4.   Janina Donner OK77  FIN  16:07:00   42:15  
5.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  14:57:00   43:33  
6.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  15:42:00   43:47  
7.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:17:00   44:27  
8.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  15:26:00   45:28  
9.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske  FIN  15:02:00   46:11  
10.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  15:52:00   46:17  
11.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  15:24:00   47:23  
12.   Kaisa Rooba Estonia  EST  15:27:00   47:30  
13.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:49:00   47:44  
14.   Riina Jordi Switzerland  SUI  14:59:00   48:58  
15.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  16:15:00   49:28  
16.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  15:04:00   50:36  
17.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  15:37:00   51:25  
18.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  14:58:00   52:40  
19.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:57:00   52:41  
20.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  16:14:00   52:53  
21.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:40:00   53:19  
22.   Darya Panchenko Russia  RUS  16:00:00   56:30  
23.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:17:00   57:24  
24.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  14:49:00   57:32  
25.   Julia Himilä Karkki-Rasti  FIN  15:44:00   58:59  
26.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  15:06:00   1:00:20  
27.   Pinja Partinen Kalevan Rasti  FIN  16:06:00   1:00:23  
28.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia  FIN  15:43:00   1:01:06  
29.   Evita Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  15:53:00   1:01:20  
30.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  16:05:00   1:01:38  
31.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:54:00   1:02:43  
32.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  14:53:00   1:03:36  
33.   Venla Riipinen Navi  FIN  15:31:00   1:03:48  
34.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  14:52:00   1:04:22  
35.   Anna Chelnova Russia  RUS  15:32:00   1:05:51  
36.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  15:46:00   1:06:16  
37.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:00:00   1:06:25  
38.   Irina Bulashevich Russia  RUS  15:51:00   1:06:44  
39.   Minna Lonka SK Vuoksi  FIN  15:45:00   1:07:21  
40.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  15:25:00   1:07:53  
41.   Johanna Siltanen Turun Suunnistajat  FIN  15:34:00   1:08:44  
42.   Milla Lagerroos Ulvilan Ura  FIN  15:35:00   1:08:55  
43.   Anna Belodedova Russia  RUS  15:11:00   1:09:36  
44.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  14:56:00   1:11:31  
45.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  15:41:00   1:11:48  
46.   Jenna Leipijärvi Hämeenlinnan Suunnistajat    14:55:00   1:12:25  
47.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:29:00   1:14:52  
48.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  15:10:00   1:15:42  
49.   Venla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  15:28:00   1:15:51  
50.   Eveliina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  16:12:00   1:16:02  
51.   Tanja Heinjoki Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:22:00   1:16:34  
52.   Milla Mattila Kymin Suunnistajat  FIN  15:19:00   1:16:58  
53.   Anna-Kaisa Hakala Lapuan Virkiä  FIN  15:36:00   1:17:31  
54.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  16:11:00   1:18:28  
55.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  16:10:00   1:20:04  
56.   Anja Scherrer Switzerland  SUI  14:47:00   1:20:05  
57.   Anastasia Eltsova Russia  RUS  16:16:00   1:21:23  
58.   Maija Laasanen Laihian Luja  FIN  14:50:00   1:23:39  
59.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  15:18:00   1:25:25  
60.   Laura Uusi-Simola Mäntsälän Urheilijat  FIN  16:03:00   1:26:58  
61.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  15:33:00   1:27:01  
62.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:23:00   1:28:17  
63.   Christa Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:14:00   1:29:36  
64.   Olga Vasileva Russia  RUS  15:05:00   1:30:02  
65.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:15:00   1:36:33  
66.   Annamari Syrjälä Laihian Luja  FIN  15:08:00   1:38:03  
67.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri  FIN  16:02:00   1:38:30  
68.   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:59:00   1:39:59  
69.   Maria Niemi Espoon Suunta  FIN  16:04:00   1:40:12  
70.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  15:55:00   1:42:15  
71.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  15:47:00   1:48:10  
72.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  15:48:00   1:54:26  
   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:01:00   DNF  
   Kim Hadorn Switzerland  SUI  15:07:00   DNF  
   emer perkins Irland  IRL  15:09:00   DQ  
   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:12:00   DNF  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  15:13:00   DNS  
   Iida Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  15:20:00   DQ  
   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  15:30:00   DNF  
   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  15:38:00   DQ  
   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  15:50:00   DQ  
   Eadaoin McCavana Irland  IRL  15:56:00   DNF  
   Kira Kotvitskaya Russia  RUS  16:13:00   DNF  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English