IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D14A 2. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,9 km
 
1.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  12:08:00   23:40  
2.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  12:25:00   25:09  
3.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:19:00   26:56  
4.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:05:00   27:11  
5.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske  FIN  11:46:00   27:53  
6.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  12:09:00   27:57  
7.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:24:00   28:11  
8.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  11:01:00   28:31  
9.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:21:00   28:34  
10.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:17:00   28:42  
11.   Kaisa Rooba Estonia  EST  11:44:00   28:57  
12.   Darya Panchenko Russia  RUS  11:07:00   29:18  
13.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   29:28  
14.   Janina Donner OK77  FIN  11:53:00   29:31  
15.   Venla Riipinen Navi  FIN  11:20:00   29:36  
16.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:08:00   29:43  
17.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:36:00   30:00  
18.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:52:00   30:44  
19.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:22:00   31:34  
20.   Anastasia Eltsova Russia  RUS  11:27:00   31:37  
21.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:26:00   31:42  
22.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  11:06:00   31:54  
22.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  12:24:00   31:54  
24.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  12:17:00   31:58  
25.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  12:23:00   32:10  
26.   Julia Himilä Karkki-Rasti  FIN  12:18:00   33:54  
27.   Johanna Siltanen Turun Suunnistajat  FIN  11:34:00   34:02  
28.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  11:29:00   34:03  
29.   Irina Bulashevich Russia  RUS  12:02:00   34:27  
30.   emer perkins Irland  IRL  11:18:00   35:06  
31.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:42:00   35:10  
32.   Christa Borgman IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:28:00   35:48  
33.   Milla Lagerroos Ulvilan Ura  FIN  12:26:00   36:02  
34.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  11:47:00   36:05  
35.   Olga Vasileva Russia  RUS  11:09:00   36:27  
35.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  11:16:00   36:27  
37.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia  FIN  11:02:00   36:34  
38.   Anna Chelnova Russia  RUS  11:14:00   37:17  
39.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:59:00   37:21  
40.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  12:14:00   37:22  
41.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:22:00   37:29  
42.   Tanja Heinjoki Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:12:00   38:13  
43.   Eadaoin McCavana Irland  IRL  12:06:00   38:23  
44.   Pinja Partinen Kalevan Rasti  FIN  11:03:00   39:28  
45.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:57:00   39:32  
46.   Anja Scherrer Switzerland  SUI  12:07:00   40:04  
47.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:54:00   40:12  
48.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  11:40:00   40:14  
49.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:20:00   40:16  
50.   Laura Uusi-Simola Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:55:00   40:21  
51.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  12:10:00   40:24  
52.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:29:00   40:49  
53.   Milla Mattila Kymin Suunnistajat  FIN  11:11:00   41:01  
54.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri  FIN  12:04:00   41:27  
55.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  11:25:00   41:32  
56.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  11:38:00   41:35  
57.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  11:51:00   42:00  
58.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   42:02  
59.   Evita Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  11:10:00   42:28  
60.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  11:45:00   42:36  
61.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:49:00   42:37  
62.   Jenna Leipijärvi Hämeenlinnan Suunnistajat    12:27:00   42:38  
63.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  11:04:00   43:29  
63.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:58:00   43:29  
65.   Anna Belodedova Russia  RUS  12:15:00   43:40  
66.   Minna Lonka SK Vuoksi  FIN  11:13:00   44:47  
67.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:03:00   44:48  
68.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:23:00   44:59  
69.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  11:31:00   45:01  
70.   Maria Niemi Espoon Suunta  FIN  11:41:00   45:12  
71.   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:00:00   45:28  
72.   Kim Hadorn Switzerland  SUI  12:11:00   46:02  
73.   Eveliina Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  11:39:00   46:22  
74.   Annamari Syrjälä Laihian Luja  FIN  12:01:00   47:22  
75.   Iida Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  11:05:00   48:36  
76.   Maija Laasanen Laihian Luja  FIN  11:43:00   50:00  
77.   Venla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:32:00   54:26  
78.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  11:33:00   55:38  
79.   Anna-Kaisa Hakala Lapuan Virkiä  FIN  12:21:00   1:02:03  
80.   Kira Kotvitskaya Russia  RUS  11:48:00   1:14:19  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  11:15:00   DNS  
   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:19:00   DNS  
   Riina Jordi Switzerland  SUI  12:16:00   DQ  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English