IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D13A

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
6106Elli AholaRastiketutFIN16:43:0011:16:0015:49:008:29:00   40315
6107Alena AksenovaRussiaRUS15:52:0011:36:0015:38:009:11:00   194599
6108Fanni AntikainenMäntsälän UrheilijatFIN15:48:0011:52:0015:53:008:42:00   153440
6109Greta BiskopKokkolan SuunnistajatFIN16:20:0011:08:0016:01:008:47:00   135230
6110Emmi ErkkiläSaloisten ReipasFIN16:50:0011:58:0015:05:008:25:00   128933
6111Heidi ForsSwedenSWE16:14:0011:15:0015:51:009:00:00   194494
6112Viktoriia GerdoRussiaRUS16:57:0012:03:0015:13:008:08:00   194802
6113Sara GustafssonKarkki-RastiFIN17:01:0011:25:0015:40:008:15:00   182683
6114Kaisa HaanpääTampereen PyrintöFIN15:53:0011:24:0015:56:008:56:00   186499
6115Sofia HaglundSolf IKFIN16:39:0011:39:0014:51:009:04:00   169474
6116Ellen HeinaroHelsingin SuunnistajatFIN17:04:0011:53:0015:20:008:00:00   189961
6117Siina HeiskanenKangasniemen KalskeFIN16:03:0011:54:0015:18:009:02:00   156712
6118Jenna HietalaLohtajan VeikotFIN17:06:0011:30:0014:58:008:45:00   137885
6119Julia HästöIF FemmanFIN16:58:0011:31:0014:45:009:01:00   190721
6120Anna ItkonenKyrös-RastiFIN15:46:0012:23:0015:32:008:39:00   142464
6121Venla JaatinenHaukiputaan HeittoFIN15:49:0012:04:0015:52:008:32:00   189358
6122Lotte Jauhojärvi MarkussenNorwayFIN16:08:0011:50:0015:06:009:03:00   186777
6123Linnea JohanssonOK OrientFIN16:01:0012:00:0015:54:008:21:00   120243
6124Taika KangasSK PohjantähtiFIN16:52:0011:38:0015:03:008:51:00   150535
6125Ira KieroLappeen RientoFIN16:25:0012:21:0015:04:008:22:00   54054
6126Paju KilpeläinenSuunta JyväskyläFIN17:00:0011:46:0015:07:008:19:00   74216
6127Kaisa KlemettinenSuunta JyväskyläFIN16:37:0011:04:0015:21:009:16:00   142447
6128Anna KopraHämeenlinnan SuunnistajatFIN16:38:0012:14:0015:22:008:07:00   186636
6129Hilda KukonlehtoKangasala SKFIN16:19:0011:14:0015:33:009:07:00   181348
6130Oona KuosmanenKajaanin SuunnistajatFIN16:32:0011:12:0015:15:009:17:00   57174
6132Aino KuuselaRastivarsatFIN16:40:0012:08:0015:26:008:03:00   191010
6133Sanni KuusinenHämeenlinnan SuunnistajatFIN16:05:0011:18:0015:44:009:05:00   191017
6134Kaisu KyröRastivarsatFIN16:42:0011:27:0014:46:009:23:00   128947
6135Roosa LaineKokkolan SuunnistajatFIN16:23:0011:37:0015:59:008:14:00   145954
6136Sonja LaitamäkiHiidenkiertäjätFIN17:02:0011:35:0015:01:008:46:00   130478
6137Aleksandra LebedenkoRussiaRUS16:17:0011:44:0014:52:009:24:00   156071
6138Reetta LeinamoKalvolan KeihäsFIN16:10:0011:05:0016:04:008:59:00   168996
6139Rosa LerfSwitzerlandSUI15:47:0012:02:0015:12:009:12:00   194804
6140Kati LiljaSuunta JyväskyläFIN16:33:0012:12:0014:57:008:36:00   81661
6141Aino-Maria LinnaOulaisten HuimaFIN16:45:0012:06:0015:17:008:16:00   128254
6142Arina LobanovaRussiaRUS16:59:0011:22:0015:46:008:01:00   194753
6143Eveliina LohikainenRastivarsatFIN15:50:0011:41:0016:03:008:38:00   156058
6144Janette LoiskoLänsi-Lavian LoiskeFIN16:02:0011:45:0015:10:009:20:00   124173
6145Anna MitrofanovaRussiaRUS16:22:0012:11:0015:31:008:10:00   194700
6146Nelli NiskanenVehkalahden VeikotFIN16:53:0011:09:0015:45:008:35:00   134738
6147Inka NurminenJämsän Retki-VeikotFIN16:36:0011:00:0016:06:008:28:00   155100
6148Mette NygårdKuopion SuunnistajatFIN16:13:0011:51:0014:55:009:13:00   159218
6149Anni NykänenNaviFIN16:24:0011:23:0015:57:008:20:00   46998
6150Sanni OikkonenOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:29:0012:24:0014:47:008:23:00   188586
6151Jenni OvaskaLuumäen RastiFIN16:55:0011:17:0015:09:008:58:00   131948
6152Aino PalmenEspoon SuuntaFIN16:16:0011:48:0014:56:009:14:00   191522
6153Sara PeltonenLapuan VirkiäFIN16:34:0011:32:0016:02:008:06:00   168837
6154Anne PenttiläHämeenlinnan SuunnistajatFIN17:08:0011:26:0015:30:008:04:00   180071
6155Saara PernuEspoon SuuntaFIN 11:19:0016:07:008:44:00   167505
6156Alina PetrukhinaRussiaRUS16:44:0011:11:0015:08:009:15:00   194487
6157Inkalilja PirinenKeravan UrheilijatFIN15:59:0011:20:0015:55:008:55:00   191129
6158Sanni PrittinenHämeenlinnan SuunnistajatFIN16:49:0012:01:0015:28:008:02:00   141920
6159Renja RoosAngelniemen AnkkuriFIN16:35:0012:20:0014:44:008:34:00   114497
6160Anna RudnitckaiaRussiaRUS16:41:0011:07:0015:48:008:43:00   194499
6161Miina RuotiVehkalahden VeikotFIN16:21:0011:01:0015:36:009:19:00   182505
6162Daria RyzhovaRussiaRUS16:09:0012:16:0015:42:008:18:00   194486
6163Saara SaaloMäntsälän UrheilijatFIN16:31:0012:10:0014:53:008:40:00   138194
6164Siiri SaaloMäntsälän UrheilijatFIN16:04:0011:21:0015:34:009:22:00   172163
6165Johanna SalonpääOulaisten HuimaFIN16:48:0011:43:0015:29:008:09:00   120103
6166Lotta SankeloSK PohjantähtiFIN16:27:0012:13:0015:24:008:13:00   153031
6167Siiri SilvennoinenKalevan RastiFIN15:57:0011:49:0015:47:008:41:00   161536
6168Alexandra StarkSolf IKFIN16:00:0011:56:0015:50:008:27:00   152049
6169Elisa StåhlbergEspoon SuuntaFIN16:28:0012:22:0015:00:008:24:00   159101
6170Ida SundqvistLahden Suunnistajat-37FIN16:46:0012:07:0015:16:008:12:00   172998
6171Siri SuterSwitzerlandSUI15:45:0011:29:0016:05:008:57:00   194593
6172Venla TaulavuoriAlatornion PirkatFIN  16:00:008:50:00   132316
6173Matilda TorrkullaIF FemmanFIN15:44:0011:33:0015:43:009:21:00   135869
6174Venla TurakainenHelsingin SuunnistajatFIN16:51:0011:40:0014:50:008:52:00   148714
6175Elizaveta AkimovaRussiaRUS15:54:0012:15:0015:39:008:37:00   194598
6176Hajnal DorkaHungaryHUN16:47:0011:28:0014:49:009:10:00   194603
6183Jenny VirtalaPargas IFFIN16:11:0011:47:0014:59:009:18:00   128791
6184Hannah WirzSwitzerlandSUI16:56:0012:05:0014:48:008:30:00   194698
6185Veronika VisherskayaRussiaRUS16:54:0011:34:0014:54:008:54:00   154594
6186Viivi VoutilainenJämsän Retki-VeikotFIN16:07:0011:02:0016:08:008:53:00   134939
6187Julia VäliheikkiLaitasaaren VetoFIN17:03:0011:42:0015:02:008:26:00   154752
6188Eveliina VälimaaVaasan SuunnistajatFIN15:51:0011:57:0015:19:009:09:00   170579
6189Lotta VälkkiKooveeFIN16:15:0011:59:0015:58:008:05:00   126604
6190Saara Yli-HietanenTampereen PyrintöFIN16:30:0011:10:0015:25:009:06:00   184706
Form of the results:
Suomi  Svenska  English