IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D12 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,5 km
 
1.   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:55:00   15:40  
2.   Siana Senn Espoon Suunta  FIN  14:24:00   16:50  
3.   Mikaela Karjalainen Päijät-Rasti  FIN  15:02:00   16:53  
4.   Ida Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  15:56:00   17:26  
5.   Maria Määttänen Espoon Suunta  FIN  15:54:00   19:29  
6.   Kseniaa Dmitrievskaia Russia  RUS  15:05:00   19:32  
7.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  14:56:00   19:42  
7.   Jannica Lindahl Akilles OK  FIN  16:03:00   19:42  
9.   Essi Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:35:00   19:48  
10.   Ida Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  15:47:00   19:49  
11.   Taru Heinaro Espoon Suunta  FIN  15:23:00   19:54  
12.   Elena Brusova Russia  RUS  14:45:00   20:22  
13.   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:34:00   20:23  
14.   Roosa Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:30:00   20:30  
15.   Venla Annala Kangasala SK  FIN  15:59:00   20:43  
16.   Roosa Vantaala Lammin Säkiä  FIN  15:48:00   21:00  
17.   Johanna Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:59:00   21:27  
18.   Milja Väätäjä RastiPiikkiö  FIN  14:27:00   21:30  
18.   Anna Flakberg Sweden  SWE  14:50:00   21:30  
20.   Aino Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  15:39:00   21:39  
21.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:15:00   21:41  
22.   Heta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  16:01:00   21:47  
23.   Hanna Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  15:08:00   21:51  
24.   Anna Goman Vesaisen Pojat  FIN  14:19:00   22:00  
25.   Oona Luoma Ulvilan Ura  FIN  14:48:00   22:03  
26.   Venla-Linnea Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  16:07:00   22:10  
27.   Natalja Niggli France  FIN  15:44:00   22:22  
28.   Anni Aho Turun Suunnistajat  FIN  16:00:00   22:23  
29.   Hilla Kolstela Hollolan Urheilijat -46  FIN  15:07:00   22:30  
30.   Sandra Isoniemi Akilles OK  FIN  14:23:00   22:34  
31.   Elina Espo Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:29:00   22:39  
32.   Aino Kangasaho Helsingin Suunnistajat  FIN  15:40:00   22:45  
33.   Maija Mäenpää Kalvolan Keihäs  FIN  14:32:00   22:51  
34.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:51:00   22:52  
34.   Neea Pohjamo SK Vuoksi  FIN  15:58:00   22:52  
36.   Elizabete Vimba Latvia  LAT  15:13:00   23:01  
37.   Anni Nuuttila Kauhajoen Karhu  FIN  14:54:00   23:13  
38.   Miina-Maria Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  14:52:00   23:37  
39.   Olena Dankova Ukraine  UKR  15:21:00   23:50  
40.   Varvara Doroguntseva Russia  RUS  15:28:00   23:53  
41.   Anna Chumovatova Russia  RUS  15:46:00   23:58  
42.   Louisa Hästö IF Femman  FIN  14:22:00   24:06  
43.   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:19:00   24:14  
44.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti  FIN  15:36:00   24:17  
45.   Laura Härkönen Oulun Tarmo  FIN  15:06:00   24:21  
46.   Lotte Willems Belgium  BEL  15:45:00   24:34  
46.   Reeta Malmlund Koovee  FIN  16:06:00   24:34  
48.   Salla Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  14:30:00   24:55  
49.   Elli Suntioinen Karkki-Rasti  FIN  14:28:00   25:00  
50.   Heini Niva Laitasaaren Veto  FIN  14:44:00   25:21  
51.   Aino Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  14:58:00   25:25  
52.   Jatta Ollikainen Navi  FIN  14:20:00   25:43  
53.   Amanda Hansén OK Botnia  FIN  14:21:00   25:46  
54.   Eliisa Saarela RastiPiikkiö  FIN  15:38:00   25:49  
55.   Ronja Kemppainen Angelniemen Ankkuri  FIN  15:27:00   25:53  
56.   Maarit Myllymäki Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  15:04:00   26:13  
57.   Viivi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:40:00   26:15  
58.   Darya Ukhanova Russia  RUS  15:03:00   26:16  
59.   Aude Sandevoir France  FRA  14:38:00   26:17  
60.   Suvi Kurth Tampereen Pyrintö  FIN  15:33:00   26:25  
61.   Irina Pienimäki Rastiketut  FIN  14:42:00   26:44  
62.   Essi Valtonen MS Parma  FIN  16:05:00   26:51  
63.   Aino Lehikoinen Espoon Suunta  FIN  15:26:00   26:53  
64.   Janni Mäkinen MS Parma  FIN  15:00:00   27:48  
65.   Pauliina Tilli Lynx  FIN  14:43:00   27:50  
66.   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  15:49:00   27:58  
67.   Marika Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:09:00   28:15  
68.   Daria Astakhova Russia  RUS  15:24:00   28:29  
69.   Henriette Plit Lynx  FIN  15:50:00   28:30  
70.   Sanni Kuusisto Laihian Luja    15:16:00   28:53  
71.   Ella Kokkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:41:00   28:59  
72.   Riina Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:32:00   30:16  
73.   Oona Mustonen Helsingin Suunnistajat  FIN  16:04:00   30:41  
74.   Ksenia Galileeva Russia  RUS  14:31:00   30:58  
75.   Aino Asklöf Lynx  FIN  15:11:00   31:45  
76.   Ellanoora Lehtonen Saarijärven Pullistus  FIN  15:20:00   32:43  
77.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  15:31:00   33:08  
78.   Siiri Pirkkalainen Hollolan Urheilijat  FIN  15:55:00   33:17  
79.   Henna-Riina Katajamäki Kauhavan Wisa  FIN  14:25:00   33:39  
80.   Eerika Salomäki Keravan Urheilijat  FIN  14:46:00   35:34  
81.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  14:57:00   36:37  
82.   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN  15:18:00   37:48  
83.   Sonja Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  14:53:00   37:58  
84.   Lovisa Furubacka OK Botnia  FIN  14:36:00   38:17  
85.   Kseniaa Zotova Russia  RUS  14:39:00   39:16  
86.   Pinja Ylikangas Himangan Urheilijat  FIN  16:02:00   40:37  
87.   Daria Ponomareva Russia  RUS  15:57:00   40:50  
88.   Jordan Pim Irland  IRL  15:22:00   41:13  
89.   Lotta Pynnönen Kangasniemen Kalske  FIN  15:34:00   42:28  
90.   Ida Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:29:00   44:48  
91.   Aasheim Tora Nymark Norway  NOR  15:10:00   44:58  
92.   Noora Neuvonen Turun Suunnistajat  FIN  15:42:00   46:04  
93.   Julia Hirvonen Epilän Esa  FIN  16:08:00   49:33  
94.   Suvi-Tuuli Salminen Yläneen Kiri  FIN  15:37:00   50:55  
   Outi Haikama Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:33:00   DQ  
   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  14:37:00   DQ  
   Hanna Malinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  14:51:00   DQ  
   Linda Sainio Kangasala SK  FIN  15:01:00   DNS  
   Evdokiya Babyeva Russia  RUS  15:14:00   DNS  
   Henna Hartman Suunta Jyväskylä  FIN  15:17:00   DQ  
   Alina Khokhlacheva Russia  RUS  15:43:00   DQ  
   Hilma Holmback IF Femman  FIN  15:53:00   DQ  
Form of the results:
Suomi  Svenska  English